30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eagles News: Filadelfia otrzymuje A+ za handel z Saints

Eagles News: Filadelfia otrzymuje A+ za handel z Saints

Chodźmy do Filadelfia Orły spinki do mankietów…

Bezpłatna agencja NFL: wyniki za każde podpisanie kontraktu i wielkie wydarzenie w 2022 r. oraz wstępne prognozy za każdy ruch – ESPN+
Święci ocena: B… Orły ocena: A+. Orły, które weszły do ​​dnia z trzema typami w pierwszej rundzie w tym drafcie, są zawsze postrzegane jako drużyna, która najprawdopodobniej wymieni się w pierwszej rundzie. Przeszli przez play-offy zeszłego sezonu, a ich brak pilnych potrzeb, a także wartość obrotów w pierwszej części oznaczały, że inne drużyny sprawdzały. Dzięki temu ruchowi pozostają teraz w dobrej pozycji, aby stworzyć potencjał do uderzenia, ale mają też dwa z pierwszej rundy 2023, jeśli chcą zmierzyć się z pozycją środkowego obrońcy. W ogólnych wyborach 15 i 18 Philadelphia będzie w stanie poradzić sobie z szerokimi odbiornikami (Garett Wilson, Chris Olaf), defensywnymi (drugi Jermaine Johnson) lub liniowymi (Devin Lloyd, Nakobi Dean) z najlepszymi perspektywami. Być może najważniejsze jest to, że drużyna jest wypełniona dwiema rundami pierwszej rundy w 2023 r. I dwiema drugą rundą drugiej rundy w 2024 r., jeśli Galen Hurts nie stanie się długoterminowym rozgrywającym. Orły mają teraz stolicę, aby podążyć za perspektywą, taką jak Bryce Young (Alabama) lub C.J. Stroud (stan Ohio) W przyszłym roku – jeśli walczysz o walkę.

The Eagles wymieniają wybór Saints z 2023 r. i więcej, podczas gdy w tym roku zmieniają niektóre typy – BGN
Od dawna argumentowano na polu, że Orły muszą zastąpić jeden ze swoich typów z pierwszej rundy 2022 na wybór w 2023. Ponieważ tegoroczna klasa draftu niekoniecznie jest obiecująca w środku, Orły mogą teraz mieć lepsze podanie Nowy w przyszłym roku. Nie jest to konieczne, jeśli Jalen Hurts dobrze się rozwija… ale Orły wyraźnie przygotowują się na możliwość (czytaj: możliwość), że nie uda mu się wymazać wszelkich wątpliwości, ponieważ długoterminowy start poniżej centrum. Mimo wszystkich swoich wad Rosman jest bardzo dobry w manewrowaniu. Ten handel jest kolejnym przykładem tego, jak pokazuje swoje mocne strony. Orły (i ich fani) będą zachwyceni przeciwko Świętym przez następne dwa sezony z nadzieją, że te typy będą tak korzystne, jak to tylko możliwe.

Philadelphia Eagles Big Trade Project ustawia Galena Hurtsa przez całą dobę – ESPN
To ostatnie zdanie wydaje się unieważniać poprzednie, a przynajmniej modyfikować pomysł, by trzymać się Jalen… na razie. Lowry zaczął mówić o pomyśle „pomocnika z auto-franszyzy” i o tym, że ten gracz „prawie nie istnieje”. Dziwnie było słyszeć, jak mówił o rozgrywającym z serii jako prawie legendarnym, po spędzeniu tylu czasu i energii na jednym polowaniu w ciągu ostatnich dwóch dekad. Poszukiwania trwały w ostatnich miesiącach, ponieważ Orły poważnie przyjrzały się Deshaunowi Watsonowi i odrobiły pracę domową na temat Russella Wilsona. Lowry przyzna tylko, że dokłada należytej staranności w stosunku do każdego dostępnego gracza. Ale to było coś więcej.

READ  Tyrese Haliburton – Fan w Milwaukee nazwał brata rasistowskim obelgą

Eagles GM Howie Roseman wyprzedza konkurentów, handlując typami draftu — MAQB
To nie jest rok, w którym szukamy pomocnika. W przyszłym roku krosna są CJ Stroud z Ohio i Bryce Young z Bamy, a są tacy jak Tyler Van Dyke z Miami, którzy obiecują, że mogą wzrosnąć na wyżyny. Bardzo wysokie selekcje w nadchodzącym roku, niezależnie od tego, czy szukasz pomocnika w tym czasie, czy nie, powinny być bardziej wartościowe. Myślę, że oznacza to, że Orły nadal będą z Jalen Hurts w 2022 roku (chociaż słyszałem, jak łączyli się z Malikiem Willisem w ciągu ostatnich kilku tygodni) i zobaczymy, jak Hurts się rozwija. Jeśli czegoś im nie pokaże, stają się agresywni, wybierając weterana (i kto wie, kto będzie następny) lub nowicjusza. Jeśli wygląda fajnie, cóż, masz amunicję, aby ją obłożyć.

Zegar tyka na Jalen Hurts po handlu Orłami do 2023 r. – Inquirer
Podczas gdy powiedzenie „zobacz, co robią, a nie co mówią” jest bezpiecznym powiedzeniem, na które należy uważać w odniesieniu do Orłów, jeśli chodzi o rozgrywających, ich słowa często mogą przewidzieć ich działania lub przynajmniej ujawnić ich motywy”, właściciel Jeffrey Lowery zapytany w zeszłym tygodniu o zaangażowanie Eagles w rozgrywającego Galena Hurtsa, dlatego w wieku 23 lat zostaliśmy przydzieleni Galenowi. „Kto wie, co przyniesie przyszłość, prawda? Tam właśnie idziesz”. Tłumaczenie: Hurts rozpoczyna sezon 2022, a potem wszystkie zakłady są anulowane.

Howie Goes Howie – Eagle Blitz
Tegoroczny Team Saints będzie świetną zabawą. Będzie im brakować wspaniałego trenera Seana Paytona, ich gwiazdy LT i pary dobrego bezpieczeństwa. To dużo talentu, ale jest też doświadczonym liderem. Święci mogą naprawdę walczyć. Jeśli tak, wybór z 2023 roku w pierwszej rundzie może wyglądać świetnie. Święci mogą również grać i grać lepiej niż oczekiwano, jeśli Dennis Allen okaże się dobrym trenerem, James Winston gra dobrze, a Michael Thomas pozostanie zdrowy. Być może selekcja zakończy się w przedziale 20-30. Howie sprytnie wykorzystał okazję. Jeśli Święci będą walczyć, a to duży wybór, Orły będą miały szansę na zdobycie jednego z gwiazd QB w kwietniu przyszłego roku. Byłoby to ogromne, gdyby w tym roku passy Jalena Hurtsa były płaskie. Jeśli Hurts okaże się być początkującym na wysokim poziomie, Orły mogą dodać kluczowego gracza na innej pozycji. Inteligentne ryzyko.

READ  2022 MLB Field of Dreams Game: Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o Cubs, Czerwoni mają spotkać się w Iowa

Mówi się, że Święci zatwierdzili ogromne przedsięwzięcie biznesowe przed draftem NFL w 2022 r. – Canal Street Records
Oto prosty sposób myślenia o tym: Święci Nowego Orleanu Zamienił wybór z trzeciej rundy z 2022 r. (z których mieli dwa) i z drugiej rundy z 2024 r., aby zmienić przyszłoroczny wybór z pierwszej rundy na tegoroczny wybór z pierwszej rundy. Saints przeszło z 3 typów w Top 100 do 4 typów w Top 100, w tym 2 typów w Top 20. Największą korzyścią z tej transakcji jest to, że biuro New Orleans Saints powinno naprawdę polubić talenty z pierwszej rundy tegoroczny draft Zrobić ruch już teraz, nie wiedząc, jak wypadnie zarząd w dniu draftu. Posunięcie to wskazuje również, że front office wierzy, że święci z Nowego Orleanu z 2022 r. będą pretendentem i sądzą, przynajmniej na razie, że ich wybór w pierwszej rundzie w przyszłym roku będzie niski.

Cowboys darmowe plotki o agencji na 2022 r.: Dallas zainteresował się teraz handlem – Patriots WR DeVante Parker – Blogowanie The Boys
Po zastąpieniu Amary’ego Coopera Cowboys teraz wyraźnie potrzebują szerokiego odbiornika. Wielu uważa, że ​​projekt NFL 2022 jest miejscem, w którym w końcu znajdą odpowiedź, ale wolny handel i agencja nadal istnieją jako opcje. The Cowboys dodali odbiorcę w wolnej agencji, podpisując kontrakt z Jamesem Washingtonem. Według Adama Scheftera z ESPN byli oni również zaangażowani w dyskusje DeVante Parker z delfiny przed zwycięstwem Nowej Anglii.

Liczba kontuzji Waszyngtonu ponownie była żałosna w 2021 r. – Hughes Haven
Wraz z podpisaniem nowego trenera na horyzoncie i dalszym awansem drużyny z Waszyngtonu – w zeszłym roku zajmowała 13. miejsce w lidze – z przegranymi graczami, takimi jak Ryan Fitzpatrick i Brandon Scherff, oczekuje się, że będą w stanie się czołgać. Z powodu kontuzji są poza skarbcem ligi, ale tylko czas pokaże, czy w końcu zdołają otrząsnąć się z haniebnego wyróżnienia „najbardziej kontuzjowanej drużyny w NFL”.

Giganci „nie chcą” wybrać 10 najlepszych typów — Peter King — Big Blue View
To tylko „dzikie przypuszczenie” z mojej strony, ale mogę powiedzieć, że przypuszczenie King’s Wild ma za sobą pewne informacje. Giganci prawdopodobnie dokonują obu wyborów w liczbach 5 i 7, a prawdopodobnie nie. Giants ma zbyt wiele sensu, aby nie wierzyć, że jest to coś, co rozważyłby dyrektor generalny Joe Shuen, wymieniając jedną z dodatkowych opcji na dodatkowy kapitał, w szczególności w tym wybór z pierwszej rundy w 2023 roku.

READ  Lionel Messi i Luis Suarez zdobywają gole w zwycięstwie Interu Miami nad Orlando City

NFL Draft 2022: Sześć rozdań w pierwszej rundzie, które miałyby sens – NFL.com
Seahawks Odbiór: Ogólny wybór nr 5 (runda 1). Giants dostają: 9. miejsce (pierwsza runda), 72. miejsce (trzecia runda), 145. miejsce (piąta runda, od DET przez DEN). Jeśli Seahawkowie nie są zainteresowani tym, aby niezadowolony i bezdomny Cleveland Baker Mayfield zastąpił odchodzącego Russella Wilsona, powinni wymyślić jednego z najlepszych rozgrywających w tym drafcie. Malik Willis (który szczyci się swoimi umiejętnościami w grach), Matt Coral (który ma bardzo szybkie wydanie) lub Kenny Beckett lub Desmond Ryder (obaj konsekwentnie występujący) powinni być na ich radarze. Seattle może znaleźć się w pierwszej trójce, aby wybrać jednego z tych graczy, biorąc pod uwagę poprzednią tendencję wykazywaną przez dyrektora generalnego Johna Schneidera i trenera Pete’a Carrolla do handlu przyszłymi aktywami w celu pozyskania wartościowego gracza; Zaledwie dwa lata temu zespół wprowadził pakiet dla byłego bezpieczeństwa Jets Jamala Adamsa, który zawierał kilka pierwszych rund, w tym oryginalny wybór Seahawks na tegoroczną pierwszą rundę. Spodziewałbym się jednak konserwatywnie, że zamiast tego zrezygnują z dwóch typów od połowy do ostatniej rundy (plus dziewiąty ogólny wybór, który został zapewniony przez Denver przez Wilson Trade), aby wyprzedzić dwa inne zespoły szukające młodych przechodniów : Carolina (która posiada szóste miejsce w klasyfikacji generalnej) i Atlanta (ósma). Te dwie franczyzy są również świadome tej możliwości, więc nie zdziw się, jeśli jedna z nich wskoczy do pierwszej trójki, aby zapobiec skokowi.

Monday Football Poniedziałek #82: Rzeczy, o których zapomnieliśmy, wydarzyły się w tym roku w NFL – The SB Nation NFL Show
Mówiąc o sile cyklu wiadomości, Pete Sweeney i RJ Ochoa zastanawiają się nad niektórymi rzeczami, o których zapomnieliśmy, a które wydarzyły się na boisku i poza nim w ciągu ostatniego roku.

Informacje w mediach społecznościowych:

Strona BGN na Facebooku: Kliknij tutaj, aby polubić naszą stronę

BGN Twitter: Obserwuj @BleedingGreen

Instagram BGN: Obserwuj @BleedingGreenInsta

Dyrektor BGN: Brandon Lee Gutton: Obserwuj Brandona Gowtona

Radio BGN na Twitterze: Obserwuj @BGN_Radio

Napis BGN: Kliknij tutaj, aby otrzymać spersonalizowaną wiadomość wideo