21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Detroit Tigers nabyło Austin Meadows poprzez handel z Tampa Bay Rays

Detroit Tigers nabyło Austin Meadows poprzez handel z Tampa Bay Rays

LAKELAND, FL – Detroit Tigers pozyskali obrońcę Austin Łąki W handlu z Tampa Bay Rays w poniedziałek wieczorem.

Detroit wysłało Isaaca Paredesa i konkurencyjnego zawodnika równoważącego rundę B w amatorskim remisie w 2022 roku do Tampa Bay przeciwko Meadows, który w zeszłym sezonie zakończył sezon z wynikiem 0,234 z 27 domami i 106 RBI.

Detroit znacznie się poprawiło po przejściu 77-85 w zeszłym roku w piątym z rzędu sezonie przegranych. Promotor dołącza do składu, w skład którego wchodzą: Javier Baezktóry podpisał wielki kontrakt z Tigers w wolnej agencji, i Spencer Turkelsonjedna z najbardziej chwiejnych okazji dla dużych firm.

Meadows, który 3 maja kończy 27 lat, jest hitem 0,260 z 70 graczami i 225 RBI w 375 meczach w ciągu czterech sezonów. W 2018 roku wszedł szturmem do wielkich lig z Pittsburghem i został sprzedany do Tampa Bay w Chris Archer Transakcja w lipcu.

Meadows dołączył do zespołu AL-Star w 2019 roku, kiedy ukończył ze średnią mrugnięcia wynoszącą 291, 33 graczy i 89 RBI.

Detroit wybrał młodszego brata Meadows, Parkera, w drugiej rundzie draftu 2018. W zeszłym roku grał w Class A Lakeland i Class A West Michigan.

Paredes, 23 lata, może grać jako druga, trzecia i krótka. Zdobył 0,208 z Homerem i pięć z RBI w 23 meczach z Detroit w zeszłym sezonie.

READ  Lacazette zmusza zmarłego zwycięzcę Arsenalu do pełnego powrotu do Wolverhampton | Premier League