22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Philadelphia Eagles i New Orleans Saints wstrząsnęli pierwszą rundą NFL Draft 2022 z transakcją wielokrotnego wyboru

Philadelphia Eagles i New Orleans Saints wstrząsnęli pierwszą rundą NFL Draft 2022 z transakcją wielokrotnego wyboru

New Orleans Saints podwoiło swoje wybory w pierwszej rundzie w tegorocznym drafcie NFL, podczas gdy Philadelphia Eagles przeniosło jedną ze swoich pierwszych trzech rund z powrotem do 2023 r. w wyniku ogromnego obrotu w poniedziałek.

W handlu Święci otrzymali dwa typy z pierwszej rundy 2022 (nr 16 i 19) oraz jeden z szóstej rundy 2022 (nr 194), podczas gdy Orły otrzymały wybór z pierwszej rundy 2022 (nr 18), a z 2023 r. okrągły pick, w 2023 r. w drugiej rundzie 2024, a w 2022 r. w trzeciej rundzie (nr 101) i siódmej rundzie (nr 237).

Po rozdaniu Orły nadal będą wybierane dwukrotnie w pierwszej rundzie 2022 roku, ponieważ mają również 15. wybór.

Według kalkulatora wartości wyboru projektu ESPN, Orły otrzymały lepszą stronę umowy, „jeśli typy z 2022 i 2023 r. będą traktowane z równą wartością”.

Inne wykresy wartości handlowej nieco dokładniej oceniają transakcję. Niezależnie od tego, Święci najwyraźniej zapłacili premię, aby uzyskać przyszłoroczny pierwszy odbiór budynku „rok temu”, jak dyrektor generalny Mickey Loomis opisał podobne transakcje w poprzednich latach.

Pomaga to również w Nowym Orleanie dodawać talenty bez konieczności wykorzystywania cennego miejsca na wynagrodzenia w bezpłatnej agencji. Święci jasno dali do zrozumienia, że ​​nie planują odbudowy pod wodzą nowego trenera Dennisa Allena – i wykazali chęć wydawania dużych pieniędzy na rozgrywającego. Deshaun Watson. Jednak Święci w większości wykazali powściągliwość przy minimalnych transferach wolnych agentów po rozpoczęciu sezonu z około 75 milionami dolarów powyżej limitu.

Nie jest jasne, czy Święci zamierzają skompilować typy na kolejny ruch – czy też podoba im się pomysł podwójnego zanurzenia się w pierwszej dwudziestce w tym roku. Dawno temu, 18. Od tego czasu Święci podpisali dwóch weteranów rozgrywających w James Winston A Andy Dalton.

READ  Thompson: Linie czasowe dwóch Wojowników słabną i coś musi ustąpić

Inne główne potrzeby Świętych to szeroki odbiornik, ofensywne prowadzenie i bezpieczeństwo po utracie lewej interwencji Tyrone Armstead i bezpieczeństwo Marcus Williams W wolnej agencji i bezpieczeństwie Malcolm Jenkins na emeryturze .

Transakcja zapewni Filadelfii więcej kapitału zalążkowego w nadchodzących latach. Wygląda na to, że Orły zamierzają zrobić bilans Galen boli Rozgrywający ma co najmniej jeden dodatkowy sezon, a teraz mają większą elastyczność dzięki swoim pierwszym dwóm bramkom w 2023 roku. W tegorocznym drafcie mają łącznie 10 typów.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.