3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ronald Acuna Jr., zawodnik Atlanta Braves, aktywowany z listy kontuzjowanych

Ronald Acuna Jr., zawodnik Atlanta Braves, aktywowany z listy kontuzjowanych

ATLANTA – Atlanta Braves z powrotem w defensywie Ronalda Akuny Jr.. Z listy kontuzji w czwartek, ponad tydzień przed docelową datą powrotu drużyny po operacji kolana.

Oczekuje się, że Acuna osiągnie prowadzenie w czwartek wieczorem przeciwko Chicago Cubs. Może początkowo podzielić czas pomiędzy właściwe pole i konkretnego uderzającego.

The Braves, mistrz świata, zmagał się na początku sezonu i wciąż szuka swojej pierwszej wygranej w serii po podzieleniu pierwszych dwóch meczów z ich serii trzech gier z Cubs.

Braves będą szukać Akuny, aby wzmocnić swój skład po tym, jak pokazał w okresie rehabilitacji z Triple-A Gwinnett, że wyzdrowiał po operacji, która zakończyła sezon 2021.

Acuna był 2-5 dla Gwinnetta w środę wieczorem i trafił 368 z trzema skradzionymi bazami w sześciu meczach.

Pomimo solidnego występu Akuny w zadaniu odwykowym, Braves wydawali się zdecydowani w swoim planie zachowania ostrożności przed jego oczekiwanym powrotem 6 maja.

Jednak pojawiły się pewne oznaki, że Akuna miała wpływ na ten plan. Trener Brian Sneeker powiedział w środę, że zespół poczeka z podjęciem decyzji o kolejnym meczu do dziewięciu zaplanowanych rund Akuny z Gwinnettem w czwartek wieczorem.

Powodem decyzji Bravesa o aktywowaniu Acuny mogła być strata Eddie Rosario Przez osiem do 12 tygodni. Rosario, najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów ostatniego sezonu, przeszedł w środę operację laserową, aby skorygować niewyraźne widzenie i obrzęk prawego oka.

odważny wyznaczony gracz defensywny Alex Dickerson Ustaw, aby wyczyścić miejsce dla Acuna na aktywnej liście.

READ  Przejęcie Chelsea: konsorcjum rodziny Ricketts wycofuje się z wyścigu | Chelsea