12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki NHL Trade: Bruins poprawiają się dzięki przejęciu Dmitrija Orłowa i Garnet Hathaway

Wyniki NHL Trade: Bruins poprawiają się dzięki przejęciu Dmitrija Orłowa i Garnet Hathaway

handel

Zdobądź BruinsaObrońca Dmitrij Orłow (50 procent jego pensji pochodziło z Wild, 25 procent z Capitals), napastnik Garnet Hathaway, napastnik Andrei Svetlako.

zdobyć kapitałyNapastnik: Craig Smith, wybór w pierwszej rundzie 2023, wybór w drugiej rundzie 2025, wybór w trzeciej rundzie 2024

zdziczeć2023: Wybór w piątej rundzie Bruinsa


Shaynę Goldman: bogaci się bogacą. Bruins byli już jedną z najsilniejszych drużyn w lidze, aw jakiś sposób stali się jeszcze lepsi. Boston mógł się pomylić i przepłacić za innego obrońcę, który był na rynku, a to mogło spowolnić ten zespół. Zamiast tego znaleźli legalnie dobrego leworęcznego, aby wzmocnić swoją niebieską linię. Ten rok był jak dotąd nieco trudniejszy, ale ogólnie Orłow jest defensywnym facetem, który potrafi zamknąć przeciwników i powstrzymać ich przed atakiem. Ze wsparciem otaczających go Bruinsów jego gra powinna zostać wzmocniona. Jego gra nie jest też jednowymiarowa. można na nim polegać, że odzyskuje krążki we własnej strefie i pomaga w defensywie posiadaniem piłki; Jest stabilny z tą możliwością poruszania dyskiem i nie przewraca go często.

Hathaway to dobry napastnik, który może wzmocnić sześciu prezenterów zespołu. Potrafi rozgrywać trudne minuty, odzyskiwać siły i wygrywać walki krążków pod presją. Tak jakby Boston potrzebował twardszego gracza do gry.

To ma sens, że kierownictwo chciałoby dać Bruins najlepszą możliwą okazję do wykorzystania tego sezonu. Konferencja Wschodnia jest tak mocna, jak to tylko możliwe i nie ma jasności co do przyszłości dwóch największych centrów zespołu. Co zaskakujące, pozyskanie tych graczy i wykupienie kontraktu Craiga Smitha nie kosztowało wiele, I Uzyskanie zatrzymania wynagrodzenia w zamian za umowę z Orloffem, aby wszystko zadziałało.

Z perspektywy stolic bardzo ważny jest fakt, że kierownictwo rozumie, że ten zespół nie jest tam, gdzie powinien być, aby naprawdę konkurować. Wiele razy zespoły chcą po prostu dostać się do play-offów i mieć nadzieję na najlepsze. Zamiast tego Waszyngton przejmie część aktywów w wygasających kontraktach i wymyśli, dokąd się udać. Te umowy nie powstrzymają zespołu przed próbami, pomimo wszystkich niepowodzeń, jakie mieli w tym roku, ale stawiają ich w lepszej pozycji do przodu. Powiedziawszy to… powinni byli naciskać tutaj na więcej, i to jest problem z pakowaniem zasobów razem.

READ  Mets umieścili Jamesa McCanna w IL; Nieznany tryb Starling Marte

Jeśli chodzi o Wild, nadal wykorzystują część miejsca na czapkę do wyboru draftu. Trzymając pensję w dwóch umowach, mogą dostać tylko jedną więcej. Czy jak dotąd najlepiej wykorzystali swoją przestrzeń? Nie, ale uniemożliwili innemu zespołowi z Konferencji Zachodniej wykorzystanie Orloffa i Hathawaya i wykorzystanie ich coś z niego z przyszłym pochodzeniem.

Rząd Bruinsa: A
stopnie kapitałowe: B
dziki rząd: b +

Seana Gentile’a: Najbardziej szaloną częścią sezonu Bruins, biorąc pod uwagę ich wspaniały wygląd i liczbę zdobytych punktów, jest to, że ich skład miał dwie łysiny. Wybieranie tych właśnie gnid wydawało się dziwne i prawdopodobnie bezcelowe — żaden zespół nie jest nigdy doskonały, nie mówiąc już o świecie płaskich kapeluszy.

Ale jeśli ktoś zmusił cię do szukania błędów, najprostszym sprawdzeniem byłaby lewa strona obrony i czwarta linia. I gee nuci, spójrz, co poszli i zrobili. Dodatek Dmitri Orlov i Garnet Hathaway brzmi jak Going For It. Tak to ma działać.

Orłow był niedoceniany przez dwa lata z rzędu. Jest wszechstronnym graczem, który ma pozytywny wpływ na obie strony lodu z udokumentowanym doświadczeniem w poruszaniu się krążkiem. Zaczyna rzeczy i robi je dobrze. Jego fizyczność będzie dla niektórych punktem centralnym i tak powinno być. Czy jest wielkości Vladislava Gavrikova, obrońcy Blue Jackets, który był blisko związany z Bruins? Nie – ale nie jest mniej fizyczny i jest lepszym wszechstronnym graczem.

W tym sezonie spędza średnio ponad 22 minuty czasu na lodzie. Jeśli przywiezie to do Bostonu, świetnie. Jeśli zależą od tego trochę mniej niż stolice, to też jest w porządku. Bez wątpienia jest zawodnikiem z pierwszej czwórki i udowodnił, że potrafi robić wszystko dobrze; Jest również zdolny do prawej strony, co albo skomplikowałoby pracę Jima Montgomery’ego, albo dałoby mu dodatkowe opcje.

READ  Kim jest Fairleigh Dickinson, zawodnik numer 16, który pokonał Purdue?

Hathaway to rzadka bestia – gracz czwartej kategorii, który posiada własne umiejętności w zakresie kierowania zabawą i zdobywania punktów. Dziewięć goli w 59 meczach w tym sezonie to wartość dodana dla faceta, który zdołał znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców w całej lidze bez ciągłego gonienia za krążkiem. Dodanie go ma sens na całym świecie. To fantazja GM o play-offach.

Czy cena była wysoka? zdecydowanie. Boston zawsze musiał angażować się w gimnastykę, aby dodać znaczenia, a to odbijało się na kosztach. Ale w końcu kogo to tak naprawdę obchodzi? To najlepsza drużyna w NHL. Nikt nie wiesza banerów z ocenami puli ołowiu. (Przepraszam, Scott Wheeler.) Teraz wyzdrowiej, zajmij się tym później. I nie bez powodu ta paczka jest prawie dokładnie tym, o co proszą Niebieskie Kurtki Gavrikoff. Boston ma lepszych graczy za podobną cenę.

Jeśli chodzi o capsy, powrót jest… dobry. Brian MacLellan dostrzegł możliwość dodania i przeniesienia solidnego pakietu. Plotki o Gavrikovie prawdopodobnie ranią percepcję, ale jest też powód, dla którego wciąż nosi niebieskie kurtki. Uznanie za trafienie jako pierwsze. Ponadto Smith może być niestabilny w nadchodzącym tygodniu. To odpowiednia robota dla dwóch zawieszonych UFA. Zobaczymy, co będzie dalej z czapkami, które mają jeszcze dziewięć UFA na liście.

Wild zapłacił 88 000 $ za piątego gracza? niesamowity. Ciągle robią interesy i chwała im za to.

Ale tak naprawdę ta umowa nie dotyczy ich. Chodzi o ulepszanie najlepszej drużyny hokejowej. Powodzenia na boisku.

Rząd Bruinsa: A
stopnie kapitałowe: B-
dziki rząd: B

(Fot. Dmitry Orlov: Jimmy Sabo/USA Today)