22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chrissy Teigen ogłasza, że ​​ona i John Legend spodziewają się kolejnego dziecka

Chrissy Teigen ogłasza, że ​​ona i John Legend spodziewają się kolejnego dziecka

„Mamy kolejną w drodze” – napisała. Opublikowano na jej Instagramie Przegląda swój brzuszek, a później dodaje: „Jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się pełna nadziei i cudowna”.

Teigen i Legend są małżeństwem od prawie 9 lat i mają dwoje dzieci, Lunę i Milesa.

36-letni Teigen napisał: „Ostatnie kilka lat było co najmniej mglistych w uczuciach, ale radość ponownie wypełniła nasz dom i nasze serca”. Aborcja w 2020 roku.
Po poronieniu Teigen opowiedziała publicznie o swoim doświadczeniu, dzieląc się ogromną traumą i bólem, jaki znosiła ona i jej mąż. Jej decyzja o opublikowaniu wiadomości To było postrzegane jako cios w ugruntowaną kulturę milczenia O utracie ciąży, chociaż 10% do 25% znanych ciąż kończy się poronieniem, według Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąży.

Para powiedziała wcześniej, że ich pierwsze dwoje dzieci zostało poczętych poprzez zapłodnienie in vitro, a w swoim oświadczeniu w środę Teigen powiedziała, że ​​noworodek jest w drodze „1 miliard zastrzyków później”.

Powiedziała, że ​​Teijan niechętnie ogłosił ciążę.

„Na każdej randce mówiłam sobie: „Ok, jeśli dzisiaj jest zdrowe, to ogłoszę” – napisała – „ale potem wzdycham, by usłyszeć bicie serca i stwierdzam, że nadal jestem bardzo zdenerwowana”.

Napisała: „Cóż, bracie, tak trudno było to utrzymać tak długo!”

READ  Meghan, księżna Sussex, podpisuje umowę z WME w celu reprezentacji