12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda „Batgirl” Leslie Grace przemawia po raz pierwszy po wycięciu filmu

Gwiazda „Batgirl” Leslie Grace przemawia po raz pierwszy po wycięciu filmu

Leslie Grace, gwiazda „Batgirl” – wartego 90 milionów dolarów filmu wyprodukowanego przez Warner Bros., przemówiła. – O nieoczekiwanym rozwoju losu po raz pierwszy.

Post został ujawniony w tym tygodniu Obsada i ekipa filmu nie zostali poinformowani, że studio wstrzymało swój wielomilionowy projekt.

Dzieląc się zakulisowymi migawkami z filmu, Grace powiedziała, że ​​jest „dumna” z filmu w swoim pierwszym poście w mediach społecznościowych od czasu smutnych wiadomości.

“Querida Familia!” W związku z ostatnimi wiadomościami o naszym filmie o Batgirl jestem dumna z miłości, ciężkiej pracy i intencji, które cała wspaniała obsada i niestrudzenie ekipa włożyli w ten film w ciągu siedmiu miesięcy w Szkocji” – napisała w Udostępnij na Instagramie.

„Czuję się szczęśliwy, że pracowałem wśród absolutnych wielkich i utrzymywałem przy tym relacje na całe życie!”

Gwiazda musicalu „In The Heights” w reżyserii Lin-Manuela Mirandy dodała: „Wszystkim fanom Batgirl – dziękuję za miłość i wiarę, które pozwoliły mi założyć pelerynę i zostać, jak powiedziała Babs, „Championem! „”

Leslie Grace przemówiła później "Dziewczyna nietoperz" Wycięte przez Warner Bros.
Leslie Grace przemówiła po tym, jak „Batgirl” została wycięta przez Warner Bros.
Obrazy Getty

Post Grace pojawił się zaledwie kilka godzin po tym, jak reżyserzy Adel Elaraby i Bilal Falah wydali własne oświadczenie o nieoczekiwanym anulowaniu filmu.

Aktorka ma zagrać główną rolę "Dziewczyna nietoperz" W nadchodzącym filmie DC.
Aktorka ma zagrać rolę Batgirl w nadchodzącym filmie DC.
Magiczny film

Duet – który wyreżyserował także „Bad Boys for Life” – powiedział, że byli „smutni i zszokowani” losem filmu, w którym wystąpili także Michael Keaton, JK Simmons i Brendan Fraser.

Leslie Grace
Post Grace pojawił się zaledwie kilka godzin po tym, jak reżyserzy Adel Elaraby i Bilal Falah wydali własne oświadczenie o nieoczekiwanym anulowaniu filmu.
Umieść tweeta

„Wciąż w to nie wierzymy. Jako reżyserzy, ważne jest, aby nasza praca była pokazywana widzom i chociaż film jest daleki od ukończenia, mamy nadzieję, że fani na całym świecie będą mieli okazję zobaczyć finałowy film i go zachwycić dla siebie” – pisali.

Leslie Grace
The Post ujawnił w tym tygodniu, że obsada i ekipa filmu nie zostali poinformowani, że ich wielomilionowy projekt został opóźniony przez studio.
Umieść tweeta

„Nasza obsada i niesamowita obsada wykonali niesamowitą robotę i ciężko pracowali, aby ożywić Batgirl. Jesteśmy zawsze wdzięczni, że możemy być częścią tego zespołu.”

Twórcy filmu podziękowali swojemu zespołowi, „zwłaszcza wspaniałej Leslie Grace, która wcieliła się w Batgirl z taką pasją, poświęceniem i ludzkością”.

READ  Jussie Smollett Werdykt: Aktualizacje na żywo

„W każdym razie, jako fani Batmana, odkąd byliśmy małymi dziećmi, to był przywilej i zaszczyt być częścią DCEU, nawet jeśli tylko przez krótki czas. Batgirl for Life” – dodali Elaraby i Falah.

Film budzący zastrzeżenia Zostań bałaganem w studioa fani online domagają się premiery filmu – a katastrofę potęguje fakt, że filmem kieruje latynoska aktorka otoczona różnymi aktorami i filmowcami.