30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Boston Bruins podpisuje kontrakt z Mitchellem Millerem pomimo skazania za napaść na czarnego kolegi z klasy

Boston Bruins podpisuje kontrakt z Mitchellem Millerem pomimo skazania za napaść na czarnego kolegi z klasy

Boston Bruins podpisali kontrakt z kontrowersyjnym 20-letnim mężczyzną, skazanym za napaść na niepełnosprawnego czarnoskórego kolegę z klasy w szkole średniej.

Mitchell Miller, który miał 14 lat w czasie skandalu związanego z zastraszaniem w 2016 roku, oszukał Isaiaha Meyer-Kruthersa, aby zlizał batonik, który został wytarty w pisuarze w łazience, Co doprowadziło do testu Meyera-Crothersa na zapalenie wątroby, HIV i choroby przenoszone drogą płciową.

Miller został również oskarżony o nazywanie 14-letniego Mayera Crothersa „Brownie” i „N-słowo” i wielokrotne bicie go w dzieciństwie w Toledo w stanie Ohio, Według Republiki Arizony.

Dyrektor Generalny Bruins Cam Nelly wydał oświadczenie O podpisie Millera.

„Reprezentowanie Boston Bruins to przywilej, który traktujemy bardzo poważnie jako organizacja” – powiedział Neely.

„Mitchell był odpowiedzialny za swoje niedopuszczalne zachowanie i wykazał swoje zaangażowanie we współpracę z wieloma organizacjami i profesjonalistami, aby kontynuować naukę i wykorzystać swój błąd jako moment, którego można nauczyć innych”.

Miller został powołany na 111. kandydata do Arizona Coyotes w 2020 roku, ale po miesiącu został odcięty z powodu jego krytyki historii zastraszania.
Drzewo Miasto Burza

W tym samym oświadczeniu wydanym przez Bruins, Mitchell powiedział, że będzie kontynuował naukę i dzielenie się swoimi błędami z innymi podczas gry dla organizacji.

Pierwotnie opracowany przez Arizona Coyotes w 2020 roku, Miller nie grał jeszcze w NHL.

Zespół zerwał więzi z Millerem kilka tygodni później, wraz z University of North Dakota, gdzie młody obrońca grał w hokeja na uczelni. Po kontroli opinii publicznej i mediów.

Miller spędził ostatnie dwa sezony w USHL przed podpisaniem kontraktu z Bruins. Zespół podobno ocenił Millera przez kilka tygodni.

W piątek w rozmowie z CBS Boston NewsMatka Isaiaha, Joni Meyer-Crothers, powiedziała, że ​​Miller skontaktowała się z synem na Instagramie tydzień przed tym, jak Bruins po raz pierwszy w historii podpisał z nim przeprosiny.

„Około półtora tygodnia temu Mitchell skontaktował się z naszym synem na Instagramie, aby powiedzieć mu, że jest mu przykro i że zdecydowanie nie jest związany z hokejem”.

READ  Sokoły i Jaguary przekraczają staw w swoim pierwszym międzynarodowym meczu w 2023 roku

z drutem