6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kardynałowie proszą o rozmowę z Brianem Floresem na stanowisko głównego trenera

Obrazy Getty’ego

Brownowie wywiad Główny trener Steelers i starszy asystent obrony Brian Flores ma objąć stanowisko koordynatora obrony w tym tygodniu, a kardynałowie chcieliby z nim porozmawiać o innej pozycji.

Kardynałowie to mają, donosi Ian Rapoport z NFL Media Poprosił o pozwolenie Aby przeprowadzić wywiad z Floresem na stanowisko głównego trenera.

Flores przeszedł 24-25 w ciągu trzech sezonów z Dolphins, zanim został zwolniony w 2021 roku. Flores udzielił wywiadów innym trenerom po tym, jak został zwolniony, ale nie wylądował na żadnej pozycji.

Flores pozwał NFL, Dolphins i inne zespoły, zarzucając dyskryminację rasową w ich praktykach zatrudniania wkrótce po tym, jak został zwolniony, a były trener Cardinals Steve Wilkes później podpisał pozew, wysuwając ten sam zarzut dotyczący zwolnienia go przez Cardinals rok później. w pracy.

Kardynałowie przeprowadzili wywiad ze swoim inauguracyjnym dyrektorem generalnym przed jakimikolwiek rozmowami trenerskimi. Dostali pozwolenie na rozmowę z Seanem Paytonem, a ich koordynator ds. obrony, Vance Joseph, ma odbyć rozmowę kwalifikacyjną w sprawie tej pracy.READ  Strategia projektu Perfect Fantasy Football 2022, Tour by Tour 2.0 | Wiadomości, tabele i prognozy dotyczące futbolu fantasy