21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anioły przejmują Huntera Renfrew od Brewers

Anioły przejmują Huntera Renfrew od Brewers

Aniołowie pozyskali zapolowego Łowca Renfrewów Browary kontra dzbany Johnson Śmiecii Elvisa Peguero i Seminarium Adama. Obie drużyny ogłosiły transakcję.

To trzeci wczesny strajk poza sezonem dla Hallusa, który podpisał już kontrakt z wyjściowym składem Tylera Andersona do trzyletniej umowy z wolnym agentem i pozyskać zawodnika Geo Orchila. Teraz robią krok w kierunku naprawy domeny zewnętrznej, która ma duży znak zapytania na boku Mike’a Trouta i Taylora Warda.

Renfrew powinien zakotwiczyć zewnętrzny róg po stronie Warda. W każdym z ostatnich dwóch sezonów był ponadprzeciętnym uderzaczem, z uderzająco podobną produkcją dla Red Sox w 2021 i Brewers w tym roku. Były pierwszobazowy Padres łącznie 60 home runów w ciągu ostatnich dwóch sezonów, po tym jak pokazał 31 home runów z Sox wraz z 29 home runami w Milwaukee. Co roku miał identyczny procent bazowy 315, ale z nawiązką nadrabiał tę skromną liczbę dużą mocą wyjściową.

Praworęczny uderzał od 0,25 do 0,260 każdego z ostatnich dwóch lat, podczas gdy oscylował wokół 0,500 w obu sezonach. Ma łączną passę 0,257/0,315/0,496 w prawie 1100 występach na płycie od początku 2021 roku. Jego wskaźnik trafień na poziomie 22,9% jest bliski średniej, podczas gdy on idzie z klipem na poziomie nieco poniżej 7,6%. Jest pasywnym niższym graczem OBP, który w szczególności wyeliminował lewą opozycję. Renfroe prowadzi linię .269/.357/.508 w wyglądzie .347, aby pokonać ten odcinek, zachowując przewagę w plutonie, chociaż został trafiony za wystarczającą moc, aby pozostać przyzwoitym wyborem przeciwko praworęcznym strzelcom (.252/. 292/.491) .

Ta moc wyjściowa jest wizytówką Renfroe, ale jest także skutecznym obrońcą na zewnętrznym rogu. W każdym z ostatnich trzech sezonów ratowały go ataki defensywne o średniej ligowej na prawym polu. Statcast oparty na zasięgu ma Renfroe kilka rund poniżej średniej rocznie, ale nadrabia jego marginalny atletyzm pierwszorzędną siłą ramion. Złapał dwucyfrowe asysty w każdym z ostatnich dwóch lat i prowadzi wszystkich łapaczy MLB, wycinając w tym czasie 27 baserunnerów.

Doskonała siła ręki Renfrew sprawiła, że ​​przez ostatnie kilka lat grał głównie na prawym polu, chociaż wcześniej w swojej karierze zdobył kilka inningów na lewej stronie. Jeśli awansuje na prawe pole na Angel Stadium, zepchnie Warda na lewe pole. poprzedni najwyższy potencjał Joe Adele Wygląda na to, że po rozpoczęciu kariery z wynikiem 0,215/0,259/0,356 występów w mniej więcej jednym sezonie meczów, zostanie zdegradowany do czwartej pozycji na ławce rezerwowych. Adell ma dopiero 23 lata i solidny rok w Triple-A Salt Lake, ale Aniołowie nie wydają się gotowi, by liczyć na niego w regularnej roli, gdy chcą wskoczyć do playoffów w 2023 roku.

READ  Mecze angielskiej Premier League przełożone po śmierci królowej Elżbiety II

Podobnie jak w przypadku handlu Urshela z zeszłego tygodnia, przejęcie Renfroe polega na pogłębieniu składu o weterana produkującego, ale nie elitarnego, na jeden sezon. Renfrew kończy w styczniu 31 lat i jest w swoim ostatnim sezonie z klubem pod kontrolą. on jest przewidywane Współpracownik MLBTR, Matt Schwartz Z pensją w wysokości 11,2 miliona dolarów będzie wolnym agentem pod koniec roku. To uczciwa kwota jak na gracza tego kalibru, ale jeden dość kosztowny sezon kontroli sędziowskiej na zawodniku z niskim OBP na rogu nie jest przepełniony wartością komercyjną. Renfrew jest drugim takim graczem, który został sprzedany w ciągu tylu tygodni.

Umowa Blue Jays Teuscara Hernandeza dla marynarzy do Erica Swansona i promocji Adama Mako. Transakcja była zaskoczeniem dla wielu fanów Toronto, ale zarówno Swanson, jak i McCoo są prawdopodobnie bardziej atrakcyjnymi graczami niż którykolwiek z trzech miotaczy, których Milwaukee otrzymało w tej wymianie. Hernandez jest lepszym pałkarzem niż Renfrew, ale różnica między jego passą .282/.332/.508 w ciągu ostatnich dwóch sezonów a występami Renfrew nie jest aż tak dramatyczna. Jednak Renfrew miał trudności z pozostaniem gdziekolwiek, ponieważ jego cena wzrosła w sezonach arbitrażu. Halos będzie jego piątą drużyną od tylu lat, grając kolejno z Padres, Rays, Red Sox i Brewers od 2019 roku.

Dodanie jego przewidywanej pensji z arbitrażu podnosi przewidywaną pensję Halosa na 2023 rok do około 192 milionów dolarów, dla każdego zasobu na liście. Byłby to najwyższy wynik w historii franczyzy, ledwie przekraczający ich przybliżoną wartość 189 milionów dolarów z poprzedniego sezonu. Dochodzi do około 206 milionów dolarów zobowiązań podatkowych od luksusu, co stanowi około 27 milionów dolarów od podstawowego progu podatkowego wynoszącego 233 miliony dolarów. Możliwość spędzenia franczyzy tej zimy była kwestionowana, a właściciel Arte Moreno badał sprzedaż franczyzy. Nadal nic nie wskazuje na to, by klub był skłonny zająć się kwestią podatku od luksusu, ale przejęcia Andersona, Ursheli i Renfroe kosztowały około 31,9 miliona dolarów. Dwóch ostatnich graczy reprezentuje roczną inwestycję, ale wydaje się, że Moreno daje dyrektorowi generalnemu Perry’emu Minassianowi i jego grupie trochę swobody, aby mogli dodać do składu przed ostatnim sezonem klubu, aby przejąć kontrolę nad broniącym się wicemistrzem AL MVP. Shuhei Ohtani.

READ  Sam Darnold mocny po ostatniej porażce w sezonie zasadniczym z Rams – NBC Sports Bay Area i Kalifornią

The Brewers dodają trzech miotaczy, z których dwóch ma już duże doświadczenie w lidze. Junk jest byłym pickiem Yankees w 22. rundzie. Udał się do Halos w ramach umowy z terminem 2021, która wysłała Southpaw Andrzej Heaney do Bronxu. Praworęczny rozegrał siedem występów w MLB w ciągu ostatnich dwóch sezonów, zaczynając od sześciu. Pozwolił na 4,74 ERA przez 24 2/3 rund, uderzając z przeciwnikami na 19,4%, ale odnotowując średnią chodu na poziomie 4,4%.

Śmieci, 27 stycznia Zasadniczo oparty na suwaku z lat 80., który według potencjalnych oceniających może być programem powyżej średniej. Ma przyzwoity skręt w czterech szwach z prędkością 92-93 mil na godzinę, ale do tej pory nie ugruntował swojej pozycji w głównej drużynie ligowej. Większość tego roku spędził na przydzielaniu opcji dla Triple-A Salt Lake, notując 4,74 ERA przez 73 2/3 inningów jako starter w środowisku przyjaznym pałkarzowi. Jego odsetek uderzeń na poziomie 22,1% był nieco poniżej średniej, ale przeszedł tylko 5,8% przeciwników. Produkt z Seattle University ma jeszcze kilka lat opcji w niższych ligach i może odbijać się między Milwaukee a Triple A Nashville jako środkowy obrońca lub obrońca.

Z drugiej strony Peguero jest czystym wielbicielem. Right zadebiutował trzema występami jako zmiennik COVID pod koniec sezonu 2021. Zdobył stałe miejsce w 40-osobowym składzie w zeszłym sezonie i wystąpił w 13 meczach w minionym sezonie. Mając za zadanie inningi o niskiej dźwigni, Peguero uzyskał 7,27 ERA w ciągu 17 1/3 inningów. Znokautował tylko 15,6% przeciwników, ale uderzał huśtawkami na jeszcze bardziej imponujących 12% wszystkich swoich narzutów. Pochodzący z Dominikany uziemił się na prawie połowie uderzonych piłek, które poddał w głównych ligach.

Miał również wspaniały rok w Salt Lake, rzucając 44 1/3 klatek z piłki 2,84 ERA. Peguero wachlował 27,5% pałkarzy, którzy osiągnęli wysokiej jakości tempo chodu na poziomie 7,1% i uderzali w ziemię z imponującą skutecznością 57,5%. Podobnie jak Junk, Peguero opiera się przede wszystkim na suwaku podczas swojego występu w MLB, chociaż rzuca bardziej agresywnie. Suwak Peguero osiągał średnio 91 mil na godzinę, podczas gdy jego szybka piłka znajdowała się na północ od 96. W marcu kończy 26 lat i pozostały mu jeszcze dwie opcje, więc Brewers mogą go wykorzystać jako opcję środka pomocy w górę iw dół, podczas gdy mają nadzieję, że przełoży się na jego potrójny podwójny sukces przeciwko głównym rywalom ligowym.

READ  Wynik Georgia vs Missouri: aktualizacje meczów na żywo, wyniki kolegialnej piłki nożnej, 25 najlepszych dzisiejszych wydarzeń NCAA

Seminaria odbyły się w piątej rundzie draftu 2020 ze stanu Long Beach. Mając 6 stóp wzrostu, nie znalazł się wśród 30 najlepszych kandydatów w systemie Anaheim Baseball America. W tym roku przeszedł trzy niższe poziomy ligowe, dobrze prezentując się w High-A przeciwko młodszym przeciwnikom, ale miał problemy, gdy wspinał się po drabinie niższej ligi. W sumie wykonał 101 klatek 2/3 z ERA z 3,54 piłką, uzyskując wskaźnik uderzeń na poziomie 22,1% i procent chodu na poziomie 8,7%. Nie ma go w 40-osobowym składzie, ale będzie musiał zostać dodany do końca sezonu 2023 lub zostanie ujawniony w drafcie Reguły 5.

Chociaż Milwaukee oczywiście lubi wszystkie trzy dwudziestoparolatki, są to elastyczne opcje głębokości. Z pewnością głównym motorem transakcji Brew Crew była realokacja ogromnego spadku arbitrażowego Renfroe. Cięcia płac nie były jedynym czynnikiem napędzającym handel – Brewers po prostu nie mogliby licytować Renfroe w zeszłym tygodniu, gdyby byli zdecydowani usunąć jego pieniądze z ksiąg – ale GM Matt Arnold i jego pracownicy postanowili zwolnić trochę miejsca na listy płac jednocześnie wprowadzając pewną głębię męskich ramion.

Oczekuje się, że Brewers będą mieli pensję w wysokości około 115 milionów dolarów w Roster Resource dzięki klasie arbitrażowej, która nadal obejmuje Corbina Burnsai Brandona Woodruffa i Williego Adamsa, pośród innych. To o około 17 milionów dolarów mniej niż w tegorocznym Dniu Otwarcia, a na horyzoncie Milwaukee pojawi się więcej składanek. Radzenie sobie z uzupełniającym graczem, takim jak Renfrew, nie oznacza, że ​​Brewers zamierzają oddać tej zimy Burnsa, Woodruffa lub Adamsa, ale Milwaukee może rozważyć transfer drugiego bazowego. Coltona Wonga lub głębokość zaczyna się jak Adriana Housera lub Erica Lauera. Część już narysowali korzyść Mariners on Wong i na pewno wymyślisz wiele sposobów na zrównoważenie teraźniejszości i przyszłości.

Milwaukee może zejść na niższe poziomy rynku wolnych agentów z pola, aby uzupełnić nieobecność Renfrew, z Tyrone’a Taylora Jest aktualnym faworytem do gry side-by-side Krystian Jelicz i Garretta Mitchella Za granicą. Bardzo skłonni młodzi gracze lubią Sal Frelick i Joey’a Wimmera Mogliby wejść do miksu w połowie sezonu, ale byłoby zaskakujące, gdyby Brewers nie dodał co najmniej jednego weterana przed otwarciem.

Nadchodzi więcej