24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktualizacja systemu Nintendo Switch 18.0.0 jest już dostępna, a tutaj znajdują się pełne informacje o łatce

Aktualizacja systemu Nintendo Switch 18.0.0 jest już dostępna, a tutaj znajdują się pełne informacje o łatce

Obraz: Nintendo

Mimo że Switch działa i działa, Nintendo nadal jest zajęte wprowadzaniem regularnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Po niewielkiej aktualizacji pod koniec ubiegłego roku, teraz została wydana w wielkim stylu Wersja 18.0.0 aktualizować.

Został dodany jako dodatkowa opcja automatycznego uśpienia, dodano koreański jako język obsługiwany przez kontrolę rodzicielską i jak zwykle zawiera pewne „ogólne ulepszenia stabilności systemu”, aby poprawić ogólne wrażenia. Oto oficjalne informacje o łatce:

Uwolnienie. 18.0.0 (wydany 25 marca 2024 r.)

  • Dodano „15 minut” jako opcję „Automatycznego uśpienia podczas oglądania telewizora” w ustawieniach trybu uśpienia.
  • W filmie wprowadzającym „Kontrola rodzicielska Nintendo Switch” dodano język koreański jako obsługiwany język.
    • Gdy język konsoli jest ustawiony na koreański, dostęp do wideo można uzyskać, wybierając Ustawienia > Kontrola rodzicielska.
  • Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia komfortu użytkownika.

eksplorator danychowsiankaPrzyjrzałem się temu, co dzieje się za kulisami wersji 18.0.0 i wydaje się… Lista „Złych słów” została zaktualizowana.. Oto, co jeszcze zostało wspomniane:

„[Nintendo Switch Firmware Update] Wersja 18.0.0 jest już dostępna. Prawie wszystkie komponenty systemu zostały zaktualizowane. Jest to normalne w przypadku dużych aktualizacji, podczas których cały system operacyjny jest przebudowywany przy użyciu nowszej wersji SDK.

Jeśli usłyszymy coś jeszcze, damy znać. Ta najnowsza aktualizacja jest zgodna z wersją 17.0.1 wydaną w grudniu ubiegłego roku.