21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NVIDIA Portal with RTX

„Portal” otrzyma ray tracing, aby pokazać procesory graficzne NVIDIA z serii 4000

Brama 3 To może się nigdy nie wydarzyć, ale przynajmniej mamy nowy sposób na poznanie oryginalnej strzelanki zagadek teleportacyjnych. Dyrektor generalny NVIDIA, Jensen Huang, ogłosił dzisiaj podczas swojego przemówienia programowego na GTC Bramka z RTXmodyfikacja, która dodaje obsługę ray tracingu w czasie rzeczywistym i DLSS 3. Sądząc po krótkim zwiastunie, wydaje się, że wylot Wszyscy znamy i kochamy, z wyjątkiem tego, że teraz światło wokół bram przenika do ich otoczenia, a prawie każda powierzchnia jest cudownie odbijająca.

Podobne do tego, co widzieliśmy Minecraft RTXA Brama Modyfikacje ray tracingu dodają ogromną głębię do bardzo znanej gry. A dzięki DLSS 3, najnowszej wersji technologii ultrasamplingu NVIDIA, działa płynnie, grając w mnóstwo dzwonków i gwizdków RTX. Te zrzuty ekranu mogły pochodzić z nieprzyzwoicie potężny RTX 4090, Ale ciekawie będzie zobaczyć, jak to jest dobre Bramka z RTX Działa na starszych kartach z serii 2000 firmy NVIDIA. Strumień wylot Właściciele będą mogli zagrać w mod RTX w listopadzie.

NVIDIA

Huang mówi, że firma opracowała mod RTX we własnym środowisku Omniverse. Aby rozwinąć tę koncepcję, NVIDIA wypuszcza również RTX Remix, aplikację, która umożliwia przechwytywanie bieżących scen w grze oraz modyfikowanie ich obiektów i środowisk za pomocą tekstur o wysokiej rozdzielczości i realistycznego oświetlenia. Narzędzia AI firmy mogą nadać materiałom „fizycznie dokładne” właściwości – max Morrowind, na przykład, staje się refleksyjny po przejściu przez RTX Remix. Będziesz mógł wyeksportować zremiksowane sceny jako mody, a inni gracze będą mogli je odtwarzać za pomocą przeglądarki RTX.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.