28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

[Exclusive] ASUS ROG Phone 6 zepsuta obudowa, akcesoria w paczce

[Exclusive] ASUS ROG Phone 6 zepsuta obudowa, akcesoria w paczce

Po raz kolejny tajwańska firma elektroniki użytkowej Asus przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swoich najnowszych smartfonów z systemem Android dla graczy. Zaplanowany na 5 lipca, tak zwany ROG Phone 6 (co oznacza Republic of Gamers) podąża śladami swoich poprzedników, przesuwając kopertę na specyfikacje urządzeń mobilnych – a przy tym zamawiając cenę i termiczną wydajność, aby niektóre akcesoria stały się ważne.

Dzięki wpisowi z zeszłego piątku na oficjalnej stronie Chińskiego Urzędu Regulacji Komunikacji, wielu Specyfikacje telefonu Już ujawnione – w tym 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED z szybkim odświeżaniem ekranu 165 Hz. I już wiedzieliśmy, że sercem urządzenia będzie najnowszy Snapdragon 8 Plus Gen 1. Dodaj do tego aż 18 GB pamięci RAM LPDDR5 i akumulator 5850 mAh (z ładowaniem przewodowym 65 W), a ROG Phone 6 obiecuje, że to jedno. najlepszych firm na rynku w momencie debiutu.

Aby wszystkie te urządzenia nie śpiewały w dłoniach podczas długich sesji grania, Asus wprowadzi swój najnowszy dodatek wentylator, AeroActive Cooler 6. Tutaj pokazano również Devilcase Guardian Lite Plus, z dużym otworem dla 5-krotnego zoomu optycznego telefonu – Wysoki – tylne aparaty o pojemności 64 MP Nie ma jeszcze słowa o cenach któregokolwiek z tych opcjonalnych akcesoriów ani samego telefonu, ale dzieli nas tylko tydzień od pełnego ujawnienia.

READ  Hasła nigdy nie były wyłącznością Apple, ale zamieszanie jest zrozumiałe