29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Imprezy z grami wideo z pierwszej dekady XXI wieku to szalona kapsuła czasu dla pokolenia milenialsów

Imprezy z grami wideo z pierwszej dekady XXI wieku to szalona kapsuła czasu dla pokolenia milenialsów

zdjęcie: Kotaku/John Scioli/L Cohen/WireImage (Obrazy Getty’ego)

W tym dziwnym okresie pomiędzy 11 września a administracją Obamy branża gier wideo – a zwłaszcza rynek konsol – rozkwitła w sposób, który wcześniej był niewyobrażalny. z Microsoftu I Sony Wraz ze wzrostem liczby widzów godnych hollywoodzkich megaprodukcji i globalnych sieci kin oraz boomem na gry mobilne dla nastolatków czekających w cieniu, aż telefony nadrobią zaległości, nastała era Xbox i PlayStation, Uruchomienie imprez Wzięło w nim udział wiele osobistości, z niebieskimi i zielonymi dywanami zamiast czerwonych. To był złoty wiek gier, a przynajmniej okres, w którym powstały Branża bardzo starała się naśladować Hollywood.

Niedawno natknąłem się na TikToka, w którym ktoś pragnie doświadczyć historycznego momentu, jakim była impreza z okazji premiery PlayStation 3, która odbyła się 8 października 2006 r. Tam, owinięty w różne satynowe i błyszczące tkaniny, z podkrążonymi oczami z czarną wkładką dziewczyny bogini pozowały do ​​aparatu, błyszczą na parkiecie, a może piją colę w łazience. „wszyscy „Było wiele dziewcząt” – mówi TikToker. „Będą o tym pisać podręczniki, po co kłamać” – głosił podpis. Lindsay Lohan, zaledwie miesiąc przed tym, jak słynnie związała się z Paris Hilton (z którą również była na tej imprezie). Proste życie Na nagraniu paparazzi widać także Nicole Richie („pizda”), która pociera ramiona Kim i Kourtney Kardashian, które nie były jeszcze potentatami medialnymi, jakich znamy dzisiaj.

Czytaj więcej: Wydarzenie z okazji premiery gry wideo zamienia się w rasistowski spektakl

Ale to nie było jedyne wydarzenie Igrzysk, które lśniło gwiazdorską mocą. Prawie każde wydarzenie inauguracyjne, czy to na konsole takie jak PS3, Xbox 360 czy Gry takie jak Dojazd do Halo I Sprzęt wojenny-Było pełno znanych osobistości Fizyczne kopie gierAlbo wyjście z torbami z gadżetami lub uśmiechnięcie się obok kogoś przebranego za Master Chiefa (w większości był to Paryż). Niezależnie od tego, czy byli tam, bo im za to płacono, czy po prostu dlatego, że chcieli darmowych drinków, każda gwiazda, na którą warto zwrócić uwagę, była w tym okresie na wydarzeniach branży gier.

Czasy się zmieniły. Branża gier nie może się pogodzić z ogromnym wzrostem w latach pandemii; A Fala zwolnień Przy okazji tej walki. Seria Xbox Ale zawsze będę pamiętał te dni, kiedy dziewczyny bawiły się lub przynajmniej brały udział w grach. Na pamiątkę tego czasu zebraliśmy najlepsze sceny gwiazd z wydarzeń związanych z grami w epoce Ojca. Kliknij, żeby zobaczyć, jak brutalny był ten okres.

READ  Czekaj, czy Nintendo GameCube prawie miał oficjalny wyświetlacz LCD?