20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google ponownie ujawnia Pixel 8 Pro z podglądem 360 stopni

Google ponownie ujawnia Pixel 8 Pro z podglądem 360 stopni

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące wyglądu Pixela 8 Pro, Google chętnie na nie odpowie. Firma została umieszczona w Internecie Symulator 360 stopni Umożliwia obrócenie urządzenia z powrotem do przodu i z góry na dół, a pomocne wskaźniki wskazują, gdzie znajdują się różne czujniki i porty. Symulator pokazuje telefon w trzech kolorach i potwierdza, że ​​Pixel 8 Pro otrzyma nowy czujnik temperatury z tyłu obok aparatów.

To był symulator Dostrzeżone przez Jose Rubina I Przede wszystkim Mishal Rahmani obaj napisali o tym na X. Wygląda na to, że Google nie zamieściło linku do strony – wystarczy, że w adresie URL Google wpiszesz nazwę nowego telefonu ostatni Pojawiają się nowe symulatory Pixela i telefonu. Prawdopodobnie został on opublikowany w Internecie wcześnie i ktoś go znalazł podczas poszukiwań.

Zbiór zdjęć z symulatora Google Pixel 8 Pro.
Obrazy: Google

Symulator nie zawiera dokładnej specyfikacji, więc w ciągu najbliższego miesiąca jest jeszcze więcej miejsca na wycieki Pixela. Wygląda na to, że standardowy symulator Pixela 8 nie jest jeszcze dostępny w Internecie.

Rendery Google pokazują, że Pixel 8 Pro zachował gniazdo karty SIM. Telefon występuje w trzech kolorach: jasnoniebieskim, porcelanowo-piaskowym i czarnym. Wygląda na to, że na ekranie głównym nie wprowadzono żadnych większych zmian w oprogramowaniu – wszystkie makiety pokazują ulubione widżety Google do dopasowywania kolorów i tradycyjny widżet „w skrócie”.

Oto kilka zrzutów ekranu symulatora pokazujących różne funkcje i opcje kolorów pod różnymi kątami:

READ  Jak zdobyć Klinka w Pokemon Go i czy może to być Shiny?