28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ogłoszono skład EVO 2024: debiut Mortal Kombat 1 i Tekken 8 oraz powrót klasyka

Ogłoszono skład EVO 2024: debiut Mortal Kombat 1 i Tekken 8 oraz powrót klasyka

Największy na świecie turniej gier walki powraca do Las Vegas. EVO 2024 odbędzie się w dniach 19-21 lipca w nowym miejscu: West Hall w Las Vegas Convention Center. EVO 2024 będzie największym EVO w historii, zawierającym wiele nowych dodatków i osiem gier, które zajmą pierwsze miejsce. Wreszcie cztery mecze zadebiutują jako główne tytuły. Dowiedzieliśmy się wiele o tym, jak EVO będzie wyglądać w 2024 roku Zobacz reklamę EVO na Twitchu. Krótko mówiąc, impreza będzie znacznie większa niż w zeszłym roku.

EVO 2023 było niesamowitym wydarzeniem, a my udokumentowaliśmy podróż Mitchella Saltzmana z IGN podczas jego startu w tym wydarzeniu. Ale w tym roku nastąpi wiele ulepszeń formatu EVO. Po pierwsze, w celu skrócenia kolejek zostanie wydzielona strefa rejestracji. Dodatkowo salon EVO będzie otwarty przez wszystkie trzy dni. Oznacza to trzy dni Artist Alley, Publisher Booths, EVO Arcade i nie tylko.

A skoro mowa o EVO Arcade, EVO 2024 będzie największym w historii EVO z większym obszarem BYOC (przynieś własną konsolę). W tym roku dostępna będzie także zupełnie nowa galeria sztuki prezentująca prace z historii okaleczania żeńskich narządów płciowych oraz zupełnie nowa scena, na której odbędą się piątkowe pokazy EVO obejmujące wywiady, wystawy i nie tylko. Powróci także popularny konkurs cosplay, a co najważniejsze, na niedzielny finał nie będą już potrzebne osobne bilety. Ponieważ sala wystawowa będzie otwarta przez wszystkie trzy dni, z finałów do sali wystawowej będziesz mógł wracać tak często, jak chcesz.

Street Fighter III: 3rd Strike powraca do EVO, aby uczcić 20. rocznicę EVO Moment 37.

Oprócz wszystkich szczegółów dotyczących samego wydarzenia, przyjrzeliśmy się także ośmiu grom, które zagoszczą na głównej scenie EVO, z których cztery zadebiutują w EVO, co zaznaczono pogrubioną czcionką:

  • Street Fighter VI (Capcom) – PlayStation 5
  • Tekkena 8 (Bandai Namco Entertainment) – PlayStation 5
  • Mortal Kombat 1 (WB Games) – PlayStation 5
  • Guilty Gear: Strive (Arc Systems Works) – PS5
  • Król wojowników XV (SNK) – PS5
  • Granblue Fantasy kontra: Powstanie (Sygames, Inc.) – PlayStation 5
  • Pod Nocą Narodzin II [Sys:Celes] (Chleb francuski) – PS5
  • Street Fighter III: 3rd Strike (Capcom) – Zręcznościowe
READ  Helldivers 2, po raz kolejny obciążony swoim sukcesem, wzywa Discorda, aby uniemożliwił swojemu menadżerowi społeczności „wysyłanie zbyt wielu czatów zbyt szybko”.

Można się spodziewać, że pojawią się nowe gry, takie jak Tekken 8 i Mortal Kombat 1, ale miło jest widzieć mniejsze, mniej znane gry, takie jak Granblue i Under Night, które stają w świetle reflektorów. Jednak prawdziwą historią jest powrót Street Fighter III: 3rd Strike, co ma sens, biorąc pod uwagę, że Evo 2024 będzie 20. rocznicą EVO Moment 37. Tak, tego EVO Moment 37. Będzie także faza społecznościowa, w której społeczność turnieje się odbędą.Świeci swój czas, choć te rozgrywki nie zostały jeszcze ogłoszone.

Jest tego dużo, ale jeśli nie macie dość EVO, w dniach 27–29 kwietnia odbędzie się EVO Japan, podczas którego zaprezentowane zostaną wszystkie gry na EVO z wyjątkiem Mortal Kombat 1. Jeśli chcecie się zarejestrować lub po prostu. .. Chcesz wiedzieć więcej, możesz udać się na stronę https://www.evo.gg, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Will Borger jest niezależnym dziennikarzem IGN. Znajdziesz go na Twitterze autorstwawillborgera