13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Moje letnie wakacje dostaną wersję angielską

Moje letnie wakacje dostaną wersję angielską

kredka Shin Chan

obrazek: Kuchnia Tysiąclecia

ostatni rok, Gra została wydana na Nintendo Switch w Japonii o nazwie Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum (Crayon Shin-chan: Moje letnie wakacje z profesorem). Skrzyżowanie legendarnej mangi kredka Shin Chan A na dłuższą metę moje letnie wakacje Seria gier wideo brzmiała powoli, zrelaksowana, relaksująca i wszystko, czego można chcieć od gry skupiającej się na… cóż, letnich wakacjach.

Oto zwiastun japońskiego wydania z 2021 r.:

ク レ ヨ ン し ん ち ゃ ん 『オ ラ と 博士 の 夏 休 み』 ~ お な 七日 間 の 旅 ~ [Nintendo Direct 2021.2.18]

Wygląda pięknie, prawda? Kazu Ayabe, reżyser głównej serii, również był odpowiedzialny za tę grę, a dodanie bardziej współczesnej grafiki – była to pierwsza gra na PS1 i nowsza na PSP – sprawiła, że ​​wszystko wyglądało jeszcze ładniej. Jak każda inna gra głównie moje letnie wakacje Seria Wszyscy zakładaliśmy, że będzie to wydanie wyłącznie w Japonii, ale okazało się, że wszyscy się myliliśmy w najlepszy możliwy sposób.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Cruisy Japanese Summer Game ma zaskakującą angielską wersję

obrazek: Kuchnia Tysiąclecia

Wcześniej dzisiaj ogłoszono, że nie tylko tak jest Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum Teraz pojawia się na PlayStation 4, ale jest również tłumaczony na wiele języków zachodnich, w tym oczywiście na angielski, a także niemiecki, hiszpański i portugalski.

Jeśli zastanawiasz się, jak działają te gry, chodzi o zabawę podczas letnich wakacji dla dzieci. Spacerujesz po sennym mieście, rozmawiasz z ludźmi, grasz w małe gry i po prostu spędzasz czas. Jak mówi nowa strona gry w języku angielskim:

Ciesz się klimatem Japonii w środku lata. Wędruj pod szeroko otwartym niebem i słuchaj dźwięków cykad dźwięczących w górach i delikatnego szczebiotu strumieni, gdy poruszają się po zieleni. To doświadczenie, które natychmiast sprawi, że poczujesz nostalgię za japońskim latem.

Międzynarodowa wersja Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum Zostanie wydany w sierpniu na PS4 i Nintendo Switch.

READ  Niesamowita wyprzedaż Gamestop Pro Day rozpoczyna się teraz: najlepsze oferty na konsole, gry wideo, elektronikę i nie tylko