11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wszystko na wyświetlaczu w Nintendo Direct Mini: Partner Showcase

Wszystko na wyświetlaczu w Nintendo Direct Mini: Partner Showcase

The Phantom Thieves pozuje do kamery.

obrazek: przynajmniej

Fani JRPG, którzy posiadają Switche, cieszą się dzisiaj z uroczystości. Największe funkcje dzisiejszego Nintendo Direct Mini: Prezentacja partnerów obejmuje Persona 5 Królewski A Jarzmo: automatyczne Porty na Nintendo Switch, ale pojawiły się też samodzielne tytuły o stylowym wyglądzie Czas RPG: Legenda Wright Oszałamiająca wizualnie przygoda w trybie współpracy deska.

Oto nasze podsumowanie wszystkiego, co zostało dziś pokazane w zewnętrznej galerii Nintendo.


Capcom / YouTube

Monster Hunter Rise: Sunbreak

wschód słońca jest kolejnym rozszerzeniem Powstanie łowców potworów– W każdym sezonie dodawanych jest wiele nowych potworów. Istnieje również główny wątek fabularny, w którym gracz bada trzy potężne potwory w nowej lokacji zwanej Elgado Outpost. Ekspansja spada 30 czerwca.

Dwa roboty wymachujące mieczami w kierunku wroga.

zrzut ekranu: Square Enix / Nintendo / YouTube

jarzmo: Automata end of YoRHa إصدار release

Długo oczekiwany port Switch dla RPG akcji Yoko Taro wreszcie się pojawił. Ta wersja zawiera całą zawartość do pobrania i kilka oryginalnych kostiumów zaprojektowanych specjalnie dla tej wersji.

Annapurna Interactive / YouTube

Lorelei i laserowe oczy

Ta surrealistyczna gra logiczna została stworzona przez programistów Ulubiona gra muzyczna Sayonara Dzikie SercaZostanie wydany w 2023 roku.

Konami / YouTube

Super Bomberman R2

Pierwszy klucz Konami Bomberman Powoli poprawia się wraz z łatami, nowy wpis z długiej serii labiryntów i puzzli pojawi się na Nintendo Switch w 2023 roku.

Capcom / YouTube

Kolekcja Mega Man Battle Network Legacy

kolekcja dziedzictwa to grupa 10 Sieć bitew Mega Man Gry na systemy Game Boy Advance. (Brak odniesienia do transmisja sieciowa Jednak z GameCube.) Zestaw ukaże się w przyszłym roku.

Bandai Namco / YouTube

Pac-Man Świat Ryback

W tej trójwymiarowej grze platformowej możesz wcielić się w Pac-mana, który wyrusza na wyprawę, by ocalić swoją żonę i dzieci, które wyglądają bardzo smutno w więziennej celi. Grę można pobrać 26 sierpnia tego roku.

Wydawnictwo Gearbox / Nintendo / Youtube

deska

deska Jest to monochromatyczna gra logiczna z niesamowitą grafiką 3D i jestem tu po to. Oprócz głównej kampanii fabularnej posiada również tryb kooperacji. deska Pojawi się na Nintendo Switch w lutym 2023 roku.

Dewolwer cyfrowy / YouTube

Powrót do Wyspy Małp

Powrót do Wyspy Małp To najnowszy wpis w popularnych grach przygodowych Rona Gilberta, a pracownicy Kotaku są Tak podekscytowana tym, jak ładnie wygląda. Mecz został ogłoszony! Powrót w kwietniuZostanie wydany jeszcze w tym roku.

Nintendo / Ubisoft / YouTube

Mario + Rapids iskry nadziei

Mario i Rapids ścierają się w tej taktycznej współpracy między Nintendo i Ubisoft. Gra wprowadza nowe stwory Kórlików zwane Sparks, a bohaterowie będą musieli się przyłączyć, aby je uratować. Gra ukaże się 20 października tego roku.

Cygry / YouTube

Mały Noe: potomek Nieba

Ta fantastyczna gra RPG została stworzona przez twórców, którzy stworzyli Dragalia zagubionaPojawia się w stylu artystycznym. Gra jest opisywana jako zwykła gra typu roguelike i możesz ją pobrać od dzisiaj.

Epickie gry / YouTube

szyna

Jeśli budowa systemu kolejowego to Twój pomysł na dobrą zabawę, to szyna To może być odpowiednia gra dla Ciebie. Ale nie chodzi tylko o zbudowanie własnego imperium kolejowego – będziesz także musiał koordynować wysyłkę dla kolonii przemysłowej. Cóż, ta ostatnia część jest trochę niewygodna. Ale pociągi! szyna Pojawi się na Nintendo Switch jesienią tego roku.

Aniplex / YouTube

Czas RPG: Legenda Wright

Chociaż ma najbardziej ogólną nazwę ze wszystkich, legenda pisarza Jest to jeden z najciekawszych konceptów RPG, jakie widziałem wśród gier niezależnych w tym roku. Grasz jako ręcznie rysowana postać w bajce i możesz używać swoich narzędzi do pisania, aby pomóc w rozwiązywaniu zagadek. Myśleć mniszek lekarski, ale z bohaterską fantazją. Gra ukaże się 18 sierpnia.

Sega / Nintendo / YouTube

granice wokalne

The Mój głos Weź udział w grze w otwartym świecie Zebrałem dużo krytyki Dla koncepcji gry „otwartej przestrzeni”, ale gracze będą mogli oceniać granica się wkrótce. Gra wychodzi w tym okresie świątecznym.

Gameloft / Nintendo / GameXplain / YouTube

Disney Dreamlight Valley

Dolina snówDokładnie tak brzmi: gra, w której spędzasz czas w zaczarowanej krainie z przyjaciółmi Disneya. Nie mogę jednak oprzeć się oczarowaniu tego, jak wygląda cyfrowy Disneyland. Możesz grać jako Disney Simowie Od 6 września, kiedy gra wejdzie w fazę wczesnego dostępu.

Nintendo / YouTube

Żyj pełnią życia

Klasyczna 16-bitowa gra RPG firmy Square Enix Super Famicom ukaże się po raz pierwszy na zachodzie 22 lipca, ale już dziś możesz zacząć grać w pierwsze trzy sezony tej gry o podróżach w czasie. (Niespodzianka!)

Doraemon the Seasons: Przyjaciele Wielkiego Królestwa

doraemon Jest to jeden z najbardziej wpływowych tytułów anime wszech czasów, a jego zabawny ton jest idealny do symulatorów rolniczych. Dlatego cieszę się, że Bandai Namco ogłasza kontynuację pierwszego Historia pór roku Doraemona. Nowy wpis z serii pojawi się na Switchu w tym roku.

Xbox / Nintendo / YouTube

Legendy Minecrafta

Legendy Minecrafta Jest to gra akcji i strategii, która jest bardziej oparta na fabule niż w oryginalnej piaskownicy. legendy Zostanie wydany w 2023 roku.

Square Enix / Nintendo / YouTube

Smocze skarby misji

Smocze skarby misji jest oddziałem Smocza Przygoda i będzie zawierał parę poszukiwaczy skarbów poszukujących łupów. Na Nintendo Switch trafi 9 grudnia tego roku.

Valve / Nintendo / YouTube

Portal: Grupa Rafeeq

Zabawne i urocze przygody z puzzlami 3D od Valve wylot A Brama 2 Są one montowane razem dla tego portu przełącznika, który zabierze Cię z powrotem do pomieszczeń testowych laboratoriów Aperture Science. The Grupa Rafeeq się dzisiaj.

Square Enix / Nintendo / YouTube

Harvestella

jako osoba była Super zawiedziony przed Fabryka run 5 W tym roku wiążę z nim duże nadzieje Harvestella. Symulacja rolnictwa przypomina skrzyżowanie fabryka run i Opowieści Zabawki. Harvestella Pojawi się na Nintendo Switch 4 listopada tego roku.

Atlas / Nintendo / YouTube

Persona 5 Królewski

Nigdy nie przestanę grać Persona 5 KrólewskiModowa wersja najlepiej sprzedającego się symulatora RPG zostanie wydana w Atlusie 21 października Również podniesione porty przełączników Persona 3 przenośna A Persona 4 ZłotaJednak daty premiery tych gier nie zostały jeszcze ogłoszone. Wszystkie gry będą sprzedawane osobno.


I to wszystko, co pokazali! Jakie są twoje ulubione niespodzianki?

READ  Mówi się, że najnowszy składany wariant Samsunga pojawi się na rynku 10 sierpnia