9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aaron Nola załamuje się, gdy Phillies rozpoczynają 2023 rok tak, jak zakończyli poprzedni sezon – z kolejnym rozczarowaniem w Teksasie

Aaron Nola załamuje się, gdy Phillies rozpoczynają 2023 rok tak, jak zakończyli poprzedni sezon – z kolejnym rozczarowaniem w Teksasie

Arlington, TX – Rozpoczęło się w czwartek, gdzie skończyło się cztery miesiące temu, oddając lub biorąc około 250 mil. Jednak ten sam przypadek. Również przeciwko drużynie z American League West.

A co z wynikiem?

Kolejne rozczarowanie.

Wyjaśnijmy sobie: w skali od nieco rozczarowującej do całkowicie miażdżącej duszę, upadek Phillies 11-7 do Rangers w 141. dniu otwarcia w historii franczyzy ledwo zarejestrował się jako błysk. Jasne, może to trochę przeciągnąć, zwłaszcza z dniem wolnym w piątek. Ale po dłuższej chwili połączysz się ze 161 grami, które mają nadejść.

Czytaj więcej: Obrona Christiana Bacha uczyniła go godnym bycia Phillies, którzy jego zdaniem mogą mu pomóc jako pałkarz

Równie często pojawiały się retrospekcje Jak Gdzie to się stało. Po tym, jak były prezydent George W. Bush dostarczył piłkę podczas uroczystego pierwszego narzutu na kopiec, na którym stał Nolan Ryan, a wyprzedany tłum liczący 38 387 osób wyprzedał się i zaśpiewał „Texas, Our Texas”, Phillies wyskoczyli do 5- Prowadzi 0, psując pierwszy występ Rangersów Niezwyciężony Jacob DeGroom.

Potem ich rozrusznik go zepsuł.

Aaron Nola, którego czas z Phillies mógł tykać, nadal walczył z przystosowaniem się do nowego zegara na boisku. Skrócił kolejność Rangersów do trzech rund, zanim strzelili dziewięć – Count M, dziewięć – w czwartej i pięć z NOLA.

Jeśli brzmi to znajomo, może to być spowodowane niedawną podróżą Phillies do Teksasu, 145 dni temu w Houston, która zakończyła się porażką World Series, którą prowadzili po meczu 3. Ale przeszli 12-3 przez Astros w swoich ostatnich trzech konkursach, 4-1 w decydującym meczu 6.

Była to ostateczna strata pod względem upadku z frontu.

Alec Baum dwukrotnie trafia home run w drugiej rundzie.Młoda Kim / Fotograf sztabowy

Ta porażka uwydatniła potencjalny problem Noli, która przez całą wiosnę szczerze mówiła o tym, jak trudno jest przystosować się do rzucania narzutu w ciągu 15 sekund przy pustych bazach, a zwłaszcza w ciągu 20 sekund w przypadku biegaczy.

READ  Aaron Rodgers, Russell Wilson zmieniają rynek QB: oto, co dwa główne ruchy oznaczają dla zespołów, które wciąż szukają

„Dużo rzutów za chłopakami, oni to rozumieją [Corey] Odzyskując koszmarną zmianę, Nola powiedział: „Będzie ciągnął się po bazie, aby poprowadzić rundę, co trochę boli”. „Zostawiłem kilka piłek na wierzchu talerza. To była mała zmiana. Będę musiał wrócić i obejrzeć. Oddali kilka dobrych rzutów, ale jeden z nich [Robbie] Grossman był w środku”.

Czwarta runda była szczególnie irytująca, ponieważ Nola nie pozwoliła na znaczną liczbę trafień przez pierwsze trzy. Ale to wszystko wydawało się zmieniać, gdy Seager uderzył jednym trafieniem w lewe pole.

Nola zawsze była jednym z wolniejszych miotaczy Phillies. Miał też tendencję do bycia bardziej celowym poza rozciągnięciem. W zeszłym sezonie hitterzy uzyskali wynik 0,199/0,237/0,306 od końca z pustymi bazami w porównaniu do 0,259/0,294/0,426 z odcinka z biegaczami.

Czy Nola zaczęła biec, gdy tylko Seager dotarł do bazy, a Adolis Garcia uderzył podkręconą piłką w golfa, wpadając w błoto na lewe pole, aby uzyskać jeden-out?

„Nie wiem, czy go to zabolało, ale prawdopodobnie nie pomogło” – powiedział trener uderzeń Caleb Cotham. „W takich chwilach zawsze zaleca się spowolnienie gry. Nie spiesz się. W takiej rundzie następnym razem będzie miał więcej strategii. Po raz pierwszy naprawdę to poczuł”.

Cotham próbował spowolnić sytuację Noli, wychodząc na kopiec po singlu Garcíi. Ale Nola szła z Joshem Jungiem i oddała podwójną passę Jonah Hime. Grossman podążył za trzybiegowym homerem na prawe pole.

„Próbujesz wcisnąć trochę więcej [with runners on]Prawda?”, powiedziała Nola. „Wtedy naprawdę musisz dawać dobre występy. Dziś tego nie zrobiłem”.

Czytaj więcej: Phillies Rhys Hoskins przechodzi operację ACL, oczekuje 7-9 miesięcy rekonwalescencji

NOLA zajęła określone miejsce w organizacji. Wybrany w pierwszej rundzie w 2014 roku, jest najdłużej grającym zawodnikiem w aktywnym składzie. Zaliczył także szósty z rzędu start w Dniu Otwarcia, trzecią największą passę w historii klubu za Robinem Robertsem (12 z rzędu) i Steve’em Carltonem (10), obaj w Hall of Famers.

READ  Noc wyścigu Derricka White'a o przedłużenie sezonu Celtics ma swoje korzenie w liście od taty

To rzadkie powietrze. Nola miała nadzieję na podpisanie przedłużenia kontraktu z Phillies, ale nie była w stanie osiągnąć porozumienia, zanim obie strony zgodziły się na rozmowy przy stole w zeszły weekend. Teraz może udać się do wolnej agencji pod koniec sezonu.

Trea Turner świętuje po zdobyciu bramki w trzeciej tercji.

Młoda Kim / Fotograf sztabowy

Na razie jednak największym zmartwieniem Noli będzie znalezienie lepszego rytmu z tykającym zegarem na stadionie. Jak większość miotaczy, zawsze uczono go, aby schodził z kopca, gdy gra zaczyna przyspieszać. Zgodnie z nowymi przepisami miotacze mogą wyrzucić gumę tylko dwa razy na pałkę.

„Chodzi o ustalenie, ile jest wycofań, co robię, aby to spowolnić, jak mogę odpowiednio wykorzystać nasze wizyty i co możemy zrobić w ramach zasad” – powiedział Cotham. „To punkt do nauki”.

Jasne, postać Philliesa, którą mogą umieścić „W” jako następną w grach, gdy mają pięć runów przewagi i jednego asa na kopcu.

Czytaj więcej: Po zasmakowaniu World Series, Phillies są gotowi na powrót: „To trochę uzależnia”

Phillies zdobyli sześć dodatkowych trafień bazowych w 3 inningach przeciwko DeGromowi, który nigdy nie pozwolił na więcej niż pięć w 209 poprzednich głównych meczach ligowych. Zaatakowali swojego byłego przeciwnika z Metsami. Alec Boehm w drugiej rundzie wystrzelił homera z dwóch runów na szybkiej piłce z prędkością 99 mil na godzinę. W trzeciej rundzie u siebie Tria Turner za 300 milionów dolarów zadebiutował w Phillies, po trójce prowadzącej Brandona Marsha z potrójną własną.

Ale po tym, jak Nola objęła prowadzenie, Rangersi objęli prowadzenie, 6-5, w biegu domowym Nathaniela Lowe’a na 35 stóp na trzeciej linii bazowej przeciwko zastępcy Gregory’emu Soto i kontynuowali.

Miotacz Phillies, Connor Brogdon, wraca na boisko po tym, jak w piątej rundzie przegrał dwa home runy..Czytaj więcejMłoda Kim / Fotograf sztabowy

Pomyślny początek, rozczarowujący koniec.

READ  „Wyścig był słuszny”, mówi Verstappen po tym, jak obrażał Sainza, aby zwiększyć prowadzenie w Montrealu

Bardzo znany w Teksasie Phillies.

Nawet finalista World Series, Nick Castellanos, wyszedł na boisko z biegaczami na pokładzie przed Rangersami w pobliżu Jose Leclerca na dzień otwarcia.

Kolejne przypomnienie tego, jak sprawy się skończyły.