30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Keanu Neal podpisał kontrakt z piratami, wróci bezpiecznie do gry

Keanu Neal podpisał kontrakt z piratami, wróci bezpiecznie do gry

Keanu Neal Wrócił bezpiecznie i wrócił do NFC South.

Znawca NFL Network Ian Rapoport poinformował w środę, że Piraci Tampa Bay podpisują kontrakt z Neilem. Zespół ogłosił później podpisanie kontraktu, wraz z ponownym podpisaniem rezerwowego pomocnika Zwykły Gebert.

Neal, który grał pięć sezonów z Atlanta Falcons na sejfie, w zeszłym roku grał dla Dallas Cowboys i przeszedł na rozgrywającego w schemacie koordynatora defensywy Dana Quinna.

Teraz Neil przenosi się z Quinna, który był również jego głównym trenerem w Atlancie, i wraca do NFC South, aby grać dla Bucs.

Defensywny kort Buccaneers doznał kontuzji w zeszłym sezonie i ma teraz dużo głębi. Neil dołączy do serwisu niedawno Logan Ryan A Antoine Winfield Jr. bezpiecznie z Jamal DeanA Carlton Davis A Trznadel Seana Murphy’ego w punktach narożnych.

26-letni Neil został wybrany przez Falcons w pierwszej rundzie w 2016 roku i szybko znalazł się w pierwszym składzie. Wyprodukował kolejne sezony 100 zestawów i zdobył w 2017 roku selekcję Pro Bowl. Kontuzje sprawiły, że w ciągu następnych dwóch sezonów miał tylko cztery mecze, a rok 2020 był jego ostatnim meczem w Atlancie.

W 2021 roku Neal ponownie dołączył do Quinna w Dallas i przeszedł do linebackera, gdzie zagrał w 14 meczach z pięcioma startami i zdobył 72 odbiory. Nie było to jednak najlepsze dopasowanie, o czym świadczy jego ogólny wynik 35,9 Pro Football Focus.

A teraz Neil wrócił w bezpieczne miejsce z zespołem, który dobrze zna.

Bucs mają kolejnego weterana i kolejnego obrońcę najwyższej klasy.

READ  Anioły przejmują Huntera Renfrew od Brewers