20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

AFC Wild Card Playoffs - New England Patriots v Buffalo Bills

Billing przedłuża umowę ze Stefonem Diggsem

Obrazy Getty

Otrzymywanie dużych rachunków Stefon Diggs Pozostały dwa lata na pięcioletnim kontrakcie o wartości 72 milionów dolarów. Ale kiedy eksplodował pozasezonowy rynek szerokich odbiorników, stało się jasne, że Diggs chciał zwiększyć moc raczej wcześniej niż później.

Rachunki przyznały mu tę podwyżkę. Według Adama Scheffera z ESPN, Diggs zgodził się na czteroletnie przedłużenie o wartości 104 milionów dolarów z gwarancją 70 milionów dolarów. Dodając te cztery lata do pozostałych dwóch lat jego starego kontraktu, Diggs ma teraz kontrakt z The Bills na kolejne sześć sezonów, co sprawia, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że pierwsze lata swojej kariery spędzi w Buffalo.

Chociaż Billowie mogli powiedzieć Diggsowi, że będzie musiał rozwiązać swój obecny kontrakt, prawda jest taka, że ​​Billowie uważali się za pretendentów do tegorocznego Super Bowl i nie chcieli, aby jeden z ich najlepszych graczy był nieszczęśliwy. Umowa z Diggsem zapewnia teraz, że jego kontrakt nie będzie rozpraszał.

Diggs wymienili się z Vikings na Bills w 2020 roku i zrobili Pro Bowl w obu sezonach w Buffalo. Biles wierzy, że Diggs i Josh Allen będą zwycięską kombinacją przez wiele lat.READ  Peacock wyłącznie transmituje na żywo dziką kartę Chiefs-Dolphins: czego mogą się spodziewać fani?