24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

8-letnia dziewczynka jest w „stanie zagrażającym życiu” po śmiertelnym wypadku samochodowym w szkole w Wimbledonie

8-letnia dziewczynka jest w „stanie zagrażającym życiu” po śmiertelnym wypadku samochodowym w szkole w Wimbledonie

Londyńska policja poinformowała, że ​​8-letnia dziewczynka przebywa w szpitalu w stanie zagrażającym życiu po wypadku samochodowym w szkole podstawowej w Wimbledonie, w którym zginęła inna dziewczynka w tym samym wieku.

Londyńska policja poinformowała w piątek, że 8-letnia dziewczynka przebywa w szpitalu w stanie zagrażającym życiu po wypadku samochodowym w szkole podstawowej w Wimbledonie, w którym zginęła inna dziewczynka w tym samym wieku.

Policja metropolitalna poinformowała również, że kobieta po czterdziestce była w stanie krytycznym po wypadku w czwartek na wąskiej i zwykle cichej drodze w południowo-zachodnim Londynie.

Policja stwierdziła, że ​​incydent, do którego doszło, gdy dzieci bawiły się w parku na zakończenie roku szkolnego, nie miał nic wspólnego z terroryzmem. Nie wyjaśnili, dlaczego samochód tak bardzo zjechał z drogi.

Met powiedział, że kobieta aresztowana pod zarzutem spowodowania śmierci przez niebezpieczną jazdę została zwolniona za kaucją w oczekiwaniu na dalsze śledztwo do końca miesiąca. Policja powiedziała, że ​​ona również została zabrana do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie było jasne, czy nadal jest w szpitalu.

Policja poinformowała, że ​​wiele osób, w tym 7-miesięczna dziewczynka, również zostało zabranych do szpitala, ale ich stan nie jest krytyczny.

W czwartek londyńskie pogotowie ratunkowe poinformowało, że 16 osób, w tym zmarła dziewczyna, zostało opatrzonych na miejscu z powodu obrażeń. Dziesięciu z nich trafiło później do szpitala.

Met powiedział, że zdaje sobie sprawę, że zarażone dzieci w wieku szkolnym były uczniami szkoły, a zarażeni dorośli byli rodzicami lub opiekunami, a nie pracownikami.

Detektyw Superintendent Claire Kelland, szef lokalnej policji w południowo-zachodnim Londynie, powiedziała: „Trudno sobie wyobrazić ból i cierpienie rodzin zaangażowanych osób, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je wesprzeć, podczas gdy nasze dochodzenie będzie kontynuowane ”.

READ  Zniszcz zły sprzęt! Szalone zwierzę powoduje chaos w domu kobiety po włamaniu się, żeby zjeść jej owsiankę

„Było to największe rozmieszczenie lokalnej policji w południowo-zachodnim Londynie od 2017 roku, a nasi funkcjonariusze wraz z członkami innych służb ratowniczych stanęli w obliczu trudnego i traumatycznego krajobrazu” – powiedziała.

Ian Hewitt, prezes klubu, był jednym z wielu, którzy złożyli kwiaty na miejscu zdarzenia w piątek po tym, jak policja utworzyła kordon wokół miejsca katastrofy.

Powiedział: „Czujemy się bardzo związani ze społecznością. Co za tragiczny wypadek. Po prostu składamy najszczersze kondolencje wszystkim poszkodowanym”.

W przeciwieństwie do dużych imprez tenisowych, szkoła znajduje się w nieco odległej części Wimbledonu i jest otoczona kilkoma budynkami, lokalnymi parkami, torami konnymi i polami golfowymi.

Członkowie klubu golfowego Wimbledon Common, znajdującego się naprzeciwko miejsca wypadku, uczcili minutą ciszy przed bramą szkoły w piątek po południu.

Grupa stanęła na drodze, aby złożyć wyrazy szacunku i złożyć kwiaty.

Prezes klubu, Peter Thompson, powiedział: „To niesamowicie smutne stracić kogoś tak młodego”.