21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pierwszy patch do Hades 2 sprawi, że będziesz szybszy

Pierwszy patch do Hades 2 sprawi, że będziesz szybszy

Gry Supergiant Gry Roguelike Otchłań 2 Nie było mnie Wczesny dostęp Przez nieco ponad półtora tygodnia było całkiem nieźle (i Obrzydliwie gorąco) do tej pory. Jednak niektórzy gracze mieli trudności z przystosowaniem się do doskoku bohaterki Melino, a także jej zdolności do szybkiego biegania. Na szczęście dla tych ludzi Supergiant Games istnieje Otchłań 2Pierwsza poprawka ma przede wszystkim zająć się szybkością.

W dzisiejszej aktualizacji sprint Melino (który wydawał się nieco powolny) został przyspieszony, aby była „naturalnie szybsza”. Tempo gry jest również bardziej responsywne, ponieważ niektórym graczom trudno było skręcać podczas biegu, co z pewnością stało się uciążliwe w niektórych obszarach w późnych fazach gry, gdzie pełno jest rzeczy próbujących cię zabić.

Doskok Melinoë również został nieco zmodyfikowany, aby gracze mogli szybciej wychodzić z animacji regeneracji. Nie musi to koniecznie oznaczać, że zostanie ogłuszona obrażeniami, ale zauważyłem, że po uderzeniu była nieco powolna w odskakiwaniu od wrogów. Teraz musi to być tak samo pilne jak wtedy, gdy nacisnę przycisk uniku, aby nie stracić jednego z wyzwań związanych ze śmiercią w świetnej rundzie gry.

Melino wpada do środka Otchłań 2 To było Trochę kontrowersyjne Ponieważ jest zauważalnie wolniejszy niż Zagreus z Pierwsza gra. Jej doskok pozostawia ślad, który musi zregenerować, zanim będzie mogła ponownie doskoczyć, co jest dość drastyczną zmianą w porównaniu z Zagreusem, który był w stanie natychmiast ponownie doskoczyć. Był nawet w stanie zebrać błogosławieństwa, które zapewniły mu jeszcze kilka doskoków, zanim się zmęczył. Chociaż nie miałbym nic przeciwko zobaczeniu zestawu Melinoë modyfikującego Supergianta, myślę, że ta różnica czyni je szczególnie wyjątkowymi postaciami, które promują różne style gry. Nie chciałbym, aby ślad Melino zniknął z gry w wyniku reakcji studia na opinie.

READ  Ktoś używał Pixela 7 Pro przez 3 tygodnie, nie zdając sobie z tego sprawy

Mówiąc o szybszym Otchłań 2Pierwsza łatka jest również przyspieszona Zbieraj zasoby. Druga część wprowadza wiele różnych narzędzi do rzemiosła i zbierania, które należy odblokować, aby uzyskać zasoby potrzebne do wytworzenia tego, co określa gra Zaklęcia, które często wzmacniają umiejętności Melino i dodają mechanikę i funkcje, takie jak rolnictwo. Jednakże w danym momencie możesz używać tylko jednego narzędzia do gromadzenia zasobów, co oznacza, że ​​musisz wybrać, czy w każdym uruchomieniu chcesz nadać priorytet roślinom, rybom, rudom czy innym materiałom. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​dobra runda kończy się Demoniczna konfrontacja z Kronosem Ostatecznie może to zająć około 40-50 minut, co oznacza, że ​​jest to zbyt długo, aby nie zebrać innych materiałów.

Teraz, Otchłań 2 Gracze będą mogli zbierać każdy Punkt zasobów, który znajdą podczas biegu, o ile powiązany z nimi Zbieracz jest odblokowany. Jeśli więc odblokujesz łopatę lub topór, nie musisz ich wyposażać, aby odpowiednio wydobywać nasiona lub wydobywać rudę. Zamiana konkretnego narzędzia do zbierania pozwoli wam zdobyć jak najwięcej punktów zasobów przed tą łatką, podczas gdy „zasoby w przypadku narzędzi, dla których nie traktujecie priorytetowo, będą pojawiać się znacznie rzadziej” – wynika z notatek o łatce.

W innym miejscu Supergiant wydał drobne (ale znaczące) poprawki, takie jak pokazywanie waluty, gdy jesteś w Studni Charona lub replikowanie samouczka dotyczącego ulepszeń Chwytu w Altar of Ashes. Anegdotycznie jeden z moich znajomych dotarł do trzeciego obszaru gry bez ulepszania swojego Uścisku, aby uzyskać więcej pasywnych wzmocnień, ponieważ nie wiedział, jak to zrobić. Jeśli tam byłeś, wiesz, że to bardzo trudny teren z Gracze zgłaszali, że gra nie radzi sobie dobrze z wyjaśnianiem systemu. Miejmy nadzieję, że od tej aktualizacji więcej graczy będzie wiedziało, jak ulepszyć swój Uścisk i wzmocnić go podczas walki z Chronosem.

READ  Testy przeprojektowania YouTube w celu zastąpienia Biblioteki zakładką „Ty”.

Aby zobaczyć całe informacje o łatce, zawierające głównie opinie, jakie zespół otrzymał od premiery, przejrzyj je Tutaj. Supergiant wspomina, że ​​wraz z wydaniem pierwszej aktualizacji w następnej kolejności wprowadzą zmiany w balansie, co mówi mi, że lepiej będzie, jeśli wkrótce odniosę zwycięstwo, zanim zespół osłabi moje ulubione konstrukcje/błogosławieństwa.