29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zarząd Madonny i Live Nation odpowiadają na pozew dotyczący opóźnienia rozpoczęcia występu – ostateczny termin

Zarząd Madonny i Live Nation odpowiadają na pozew dotyczący opóźnienia rozpoczęcia występu – ostateczny termin

Kierownictwo Madonny i producenci tras koncertowych odpowiedzieli na niedawny pozew złożony przez dwóch nowojorskich mężczyzn, którzy byli niezadowoleni, że jeden z występów w ramach jej trasy „Celebration” rozpoczął się około dwie godziny po godzinie rozpoczęcia podanej na ich biletach.

Dziś sesja zdjęciowa Madonny.

„Występy w Ameryce Północnej rozpoczęły się w Barclays na Brooklynie zgodnie z planem, z wyjątkiem problemu technicznego, który wystąpił 13 grudnia podczas próby dźwięku” – poinformowali w oświadczeniu organizatorzy wycieczek Live Nation i zarząd Madonny. Spowodowało to opóźnienie, które zostało dobrze udokumentowane w ówczesnych doniesieniach prasowych. Jesteśmy zdeterminowani, aby stanowczo bronić tej sprawy.”

Program z 14 grudnia również rozpoczął się późno, po godzinie 22:00 czasu lokalnego po ogłoszonym czasie rozpoczęcia o 20:30.

Obydwa koncerty odbyły się dwa miesiące po rozpoczęciu trasy Celebration Tour w Europie. Październikowa randka w Londynie również zaczęła się późno.

Michael Fellows i Jonathan Haden oskarżyli Madonnę, Live Nation i Barclays Stadium o popełnienie „nieuzasadnionych, nieuczciwych i/lub oszukańczych praktyk biznesowych”, podając godzinę rozpoczęcia o 20:30. Para skarżyła się również, że program zakończył się o 13:00, ponieważ „musieli wstać wcześnie, aby następnego dnia iść do pracy i/lub zająć się obowiązkami rodzinnymi”.

READ  Keke Palmer jest pierwszą kobietą, która od 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza teleturnieju, za co otrzymała nagrodę „Hasło”.