28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ponowna premiera Tenet Imax w lutym 2024 r. – The Hollywood Reporter

Ponowna premiera Tenet Imax w lutym 2024 r. – The Hollywood Reporter

Szykuje się przyjaźń na dużym ekranie.

Christophera Nolana Dogmat Film będzie emitowany przez tydzień na ekranach Imax pod koniec tego miesiąca, w ramach przygotowań do premiery filmu Denisa Villeneuve’a. Wydmy: część drugaWarner Bros. ogłosiło to w czwartek. Obaj reżyserzy są swoimi wielkimi fanami, a Nolan bardzo chciał pomóc Villeneuve’owi w sfilmowaniu jego nadchodzącego wydarzenia.

Tygodniowa reedycja rozpocznie się 23 lutego i zbiegnie się z premierą filmu Villeneuve’a, która odbędzie się 1 marca. Dogmat Będziesz cieszyć się ekskluzywnym materiałem z Legendary's Wydmy: część druga.

DogmatPowrót do kin służy innym celom. Film, który zaprezentowano we wrześniu 2020 r., był pierwszym hollywoodzkim filmem, który został wyemitowany po ponownym otwarciu kin w związku z trwającym kryzysem związanym z pandemią Covid-19. Film nie doczekał się jednak pełnej emisji i nigdy nie był pokazywany w Nowym Jorku i Los Angeles, gdzie ich kina pozostały zamknięte. Nie było również w stanie zapewnić wielu odtworzeń IMAX, formatu wybranego przez Nolana. W Ameryce Północnej osiągnął on najwyższy poziom 58,5 miliona dolarów.

Po drugie, reżyserzy filmowi Warner Bros., Michael De Luca i Pamela Abdi, bardzo chcą zadowolić Nolana w nadziei, że wprowadzą go z powrotem do uniwersum Warner Bros. Nolan, niezadowolony ze sposobu, w jaki poprzedni reżim Warners udostępnił streamingowi plan kin na rok 2021, zdecydował się nakręcić własny hit. Oppenheimera Światowy.

Każde studio w Hollywood domaga się współpracy z Nolanem, ale biorąc to pod uwagę, relacje z Universalem są mocne Oppenheimera Film zarobił prawie 1 miliard dolarów w światowych kasach i przewodzi wszystkim pretendentom do Oscara z 13 nominacjami, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera.

„Widząc, jak publiczność reagowała na nasze prezentacje na dużą skalę Oppenheimera, Jestem zachwycony, że Warner Bros. Daje widzom możliwość oglądania Dogmat W sposób, w jaki miał to zostać pokazany, na największych ekranach IMAX i wielkoformatowych ekranach filmowych, i jestem zaszczycony, że nasz film rozgrzał projektory filmowe przed niesamowitą projekcją Dennisa. Wydmy: część druga– stwierdził Nolan w oświadczeniu.

READ  Wyniki WrestleMania 39: GUNTHER WYGRYWA BANGER w walce o tytuł Intercontinental

Villeneuve dodał: „Jako widz zawsze doceniałem przyszłościowe myślenie Chrisa, jeśli chodzi o kręcenie filmów, szczególnie w dużych formatach. Jako reżyserzy jesteśmy całkowicie zsynchronizowani; WydmyNakręciliśmy kilka scen dla Imaxu i po prostu mi się to podobało Wydmy: część drugaPrzesunęliśmy to na 100 procent filmu. Dlatego nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć Dogmat Znowu, ale teraz w 70 mm Imax, w sposób, w jaki to nakręcili, aby w pełni docenić jego wizję tego niesamowitego filmu.