9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Na scenie zaprezentowano referaty Olivii Wilde. Dla tych w terenie to żaden szok Olivia Wilde

aktor Olivia Wilde Dyskutowała o nadchodzącym filmie na scenie w tym tygodniu, kiedy otrzymała tajemniczą kopertę, którą przeszedł przez scenę ktoś z pierwszego rzędu.

Zawartość, według różnorodny Raporty, były dokumenty dotyczące opieki nad dzieckiem od jej byłego narzeczonego, Jasona Sudeikisa, z którym miała dwoje dzieci. Podobno Wilde nie był rozgniewany po otwarciu dokumentów oznaczonych jako „osobiste i poufne”, ale incydent wywołał pytania. W jaki sposób osoba, która obsługiwała gazety, dostała się na wydarzenie na CinemaCon, gwiazdorskie spotkanie kinowe w Las Vegas? I dlaczego dana osoba wybrała taki publiczny moment na przekazanie dokumentów Wilde’owi?

Sudeikis, gwiazda przebojowego show Teda Lasso w Apple TV+, nie wiedziała, że ​​gazety będą prezentowane w ten sposób, Przedstawiciel terminowy powiedział.

„Pan Sudeikis nie ma wcześniejszej wiedzy o tym, kiedy i gdzie koperta mogłaby zostać dostarczona, ponieważ byłoby to tylko dla zaangażowanej firmy zajmującej się usługami procesowymi i nie tolerowałby niewłaściwego złożenia” – powiedział rzecznik.

Ale „to nie pierwszy raz, kiedy coś takiego się zdarzyło”, mówi Ken Hastings, prezes Hastings Legal Services w Temecula w Kalifornii.

W rzeczywistości istnieje precedens dla takich publicznych incydentów, które zostały szczęśliwie wyśledzone przez plotkarkę o celebrytach TMZ. Na przykład w 2013 r. członek społeczeństwa Podobno doręczono dokumenty prawne Dla muzyka Ciary podczas jej występu. Kilka lat później Tyga prowadził imprezę z okazji premiery sneakersów, kiedy ktoś podszedł do niego, żeby podpisać mu kilka pudełek – wtedy Wręczyłem mu jakieś papiery I postaw na zdjęcie. Britney Spears uzyskała dokumenty, opuszczając placówkę medyczną, zgodnie z klipem wideo na stronie. A w zeszłym roku Wygląda na to, że dr Dre otrzymał papiery rozwodowe Jak tylko poszedł na pogrzeb swojej babci.

David Glass, inny prawnik z Kalifornii, powiedział: Ludzie O służbie baseballisty Steve’a Garvey’a kilka dekad temu. „Ukrywał się, zawsze był w środku. Pomyśleliśmy, że będzie przemawiał na tym seminarium. A więc mój szef kazał naszemu serwerowi procesowemu kupić bilet, a on poszedł na wydarzenie i w zasadzie to samo zrobili tutaj, weszli na scenę i dali im to. Nie zgadzałem się z tym, ale tak właśnie zrobił mój szef.

READ  Organizatorzy oferują premię w wysokości 10 000 $, bilety dożywotnie

To, czy to, co stało się z Wilde’em, było właściwe, zależeć będzie, zdaniem Hastingsa, od tego, czy przedstawienie referatów na scenie jest ostatecznością – na przykład, czy temat wydaje się „unikiem”.

Rozmawiając z NPR, serwer operacyjny z obszaru Las Vegas miał podobny pogląd. „Nie spotkałem żadnych klientów ani nie brałem udziału w zgłoszeniu, w którym byłaby to pierwsza rzecz, którą zrobimy”, powiedział Bill Falkner. Powiedział, że były to najbardziej publiczne incydenty, o których wiedział.

Usługa procesowa to formalna nazwa procedury, w ramach której odbiorca otrzymuje dokumenty w celu rozpoczęcia procesu prawnego. W stanach bogatych w celebrytów, w tym w Kalifornii i Nowym Jorku, zasady są dość szerokie.

Większość dorosłych może oddać papiery, o ile nie są stronami w sprawie — więc teoretycznie możesz nakłonić do tego swojego najlepszego przyjaciela. W Kalifornii dokumenty można doręczać „w domu przyjęć, w pracy lub w dowolnym miejscu na ulicy”. Czy odbiorca odmawia przyjęcia dokumentów? Nie bój się: „Mogą być pozostawione na ziemi przed nim. Jeśli zabierze papiery i podrze je lub wyrzuci, usługa jest nadal ważna” Według państwowej władzy sądowniczej.

Ale może wolisz zatrudnić profesjonalistę, znanego jako serwer przetwarzania. Hastings mówi, że usuwa niektóre związane z tym kwestie prawne. Przyjaciel musi udowodnić sądowi, że złożył dokumenty, podczas gdy jeśli serwer przetwarzający wykona zadanie, udowodnienie tego należy do odbiorcy nie byłeś Służyć, mówi, chociaż zasady rządzące całym procesem różnią się w zależności od stanu.

Co więcej, serwery procesów mają doświadczenie w śledzeniu ludzi. My robimy Pomiń efekty. Oglądamy. „Robimy wiele rzeczy, które robią prywatni detektywi”, mówi Hastings.

Czy tak jest w przypadku filmów, w których ludzie używają wszelkiego rodzaju schematów, aby prześladować ludzi? „Filmy się nie udają, kiedy, wiesz, nosimy inny kostium, aby spróbować coś zrobić” — mówi Hastings.

READ  Tina Brown uchwyciła królewski spisek w „Pałacowych dokumentach”

Ale posuwanie się za daleko nie jest niczym niezwykłym – na przykład na początku swojej kariery Hastings używał garażu „do monitorowania mieszkania w centrum Los Angeles, aby upewnić się, że obiekt, którego szukaliśmy, znajduje się w mieszkaniu. awansować z tą jednostką”, a potem musieliśmy znaleźć sposób, aby dostać się do budynku, mówi.

Gdy osiągniesz cel, Hastings mówi: „musisz zidentyfikować osobę i ogólny charakter dokumentów i zbliżyć się do tej osoby”. Oznacza to, że przynajmniej w Kalifornii, ojczyźnie Hollywood, możesz nie usłyszeć znanego z filmów refren: „Zostałeś obsłużony”.