20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yas and Gas – The New York Times

Yas and Gas – The New York Times

Sobotnia łamigłówka – To czwarta codzienna sieć Davida Dustinfelda dla The New York Times. Podobnie jak inne nie na temat łamigłówek na piątek i sobotę, te łamigłówki przynoszą nam początek świtu i duchową duszę. (Czy któraś z dzisiejszych gier słownych sprawiła, że ​​powiedziałeś, że nie możemy? Cóż, Boomer.) Jest wiele niespodzianek, ale dzisiaj wystarczy umysł tak elastyczny, jak osoba pełna błahych spraw.

16a. Bardzo mi się podobał ten kalambur – „cyfrowa usługa archiwizacji?” – Nie mam nic przeciwko byciu w błędzie. Miałam manicure i czułam się super inteligentnie, ale wpis jest podwójnie luksusowy; Podczas MANI PEDI polerowane są cztery zestawy liczb.

29a. Oczywiście „dawanie seksualnej interpretacji niemal każdej frazy” to niechlujstwo. Siła sugestii przywiodła mi więc na myśl ostrygi i kęsy w 32a, „jak małże lub jakiś napis”, które można otworzyć na parze. Wreszcie, w 34a, wyrażenie „Amerykańska Grupa Sześcioddziałowa” odnosi się do entuzjastycznego uścisku sił zbrojnych USA.

47a / 52a. Farm Little Girls może znajdować się między innymi wśród źrebiąt, palet lub źrebiąt; W tym przypadku poszukujemy JAŁÓWEK. Myślę, że dołączenie do tego wpisu w „możliwej odpowiedzi na pytanie” Gdzie jest wołowina? I rozwiązał tę sprawę Kampania biznesowa Wendy Kto wprowadził to hasło, które wciąż jest rozpoznawane przez ludzi w każdym wieku? Może ludzie będą pamiętać Walter Mondel lepiej.)

2d. Kiedy przeczytałem ten przewodnik, „jakoś chwilowo wypchnięty z sypialni”, od razu pomyślałem o krawacie zwisającym z klamki, podobnie jak ten wpis wisiałby na szczycie układanki i kończył się literą D w BRUDNE- umysł. To mnie zachichotało, podobnie jak SEXILED, przedstawicielka z college’u.

14d. W innym, być może zamierzonym skrzyżowaniu, ten wpis Pochodzenie wojskowe. „Członkowie regularni” to RANGA AND FILE, która wykracza poza siły zbrojne. „ranga” odnosi się do ściany żołnierzy obok siebie. „Cewka” to głębokość żołnierzy stojących jeden za drugim.

READ  Nazwa 12-cylindrowego Ferrari o mocy 820 KM pochodzi od potężnego silnika V12 o prędkości obrotowej 9500 obr./min.

Wiem, że często rozwiązania są nietrafione z powodu dużej ilości nazw w sieci, ale zapewniam, że nazwy w tej krzyżówce są dość celowe. A osobiste dla mnie. W rzeczywistości ta zagadka jest wypełniona dziesiątkami, jeśli nie dziesiątkami imion piekarzy, które mają prawdziwy sens w moim życiu. Aby wyróżnić tylko kilka:

Shelby (1d) to imię mojej siostry.

DANNY (7D) to imię jednego z moich najstarszych przyjaciół. To również imię nadane ludziom, którzy kiedyś mnie spotkali i tylko mgliście pamiętają moje prawdziwe imię.

RYAN (45A) to imię mojego najlepszego przyjaciela na studiach.

SEXILED (2D) był niestety powtarzającym się pseudonimem na studiach.

Podobnie mój SNOTTY (41D), mniej z powodu jakiejkolwiek zabawnej sytuacji, a bardziej z powodu mojej ekstremalnej wrażliwości na łupież i pyłki.

ELI (39A) to imię, które nazywali mnie ludzie, którzy kiedyś mnie spotkali i nie mieli mglistego pojęcia o moim prawdziwym imieniu.

SIRI (24A) to nazwa domyślnego asystenta w moim iPhonie 13.

SUZANNE (18A) to nazwa wirtualnego asystenta w szaro-niebieskim składanym telefonie Nokia. Nadal czekam, aż odpowie na moje pytania.

MANI PEDI (16A) to moje rapowe imię.

RAP STAR (14A) to nazwa, której używam, odwiedzając salony paznokci.

A ZOOM MEETING (19D) to imię nadawane ludziom, którzy nigdy mnie nie spotkali A Kto najwyraźniej nie wie, jak się nazywa.

Jeszcze raz zapewniam, że to wszystko jest w 100 procentach prawdziwe lub nie nazywam się Elle Snotty Dustenfeld.

Krzyżówka New York Times ma otwarty system składania zgłoszeń i Możesz przesłać swoje puzzle online.

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć, przeczytaj naszą serię „Jak zrobić krzyżówkę. „