19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Call Of Duty jest na PlayStation jeszcze kilka lat

Call Of Duty jest na PlayStation jeszcze kilka lat

Activision / Kotaku / Baron Firenze (Shutterstock)

Sony dostało „kilka lat więcej” wspólnej opieki Wezwanie do służby z firmą Microsoft.
obrazek: Activision / Kotaku / Baron Firenze (Shutterstock) (walka o akcje)

Dobra wiadomość PlayStation Wezwanie do służby Gracze: Microsoft twierdzi, że będziesz miał „kilka lat więcej” grania w shoot-bang na konsoli Sony.

według krawędźNa początku tego roku szef Microsoft Xbox, Phil Spencer, obiecał to szefowi PlayStation Jimowi Ryanowi w pisemnym liście, w którym powiedział Wezwanie do służby W najbliższym czasie nie zniknie z frontu PlayStation Store, jeśli przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft zostanie zatwierdzone przez organy regulacyjne.

„W styczniu przedłożyliśmy podpisaną umowę z Sony, aby to zapewnić Wezwanie do służby na PlayStation, z funkcjami i zawartością równymi, przez co najmniej kilka lat poza obecną umową Sony, ofertą wykraczającą poza typowe konwencje branży gier” – powiedział Phil Spencer, prezes Xbox, krawędź.

Chociaż dokładnie, jak długo będzie „kilka kolejnych lat”, może być nieznane, gracze PlayStation, którzy obawiają się, że tak będzie dorsz Seria stanie się ekskluzywną konsolą Xbox wraz z takimi grami jak nadchodząca kosmiczna gra RPG Bethesdy, gwiezdne poleMożna by było łatwiej oddychać, przynajmniej trochę dłużej.

Back in January, Microsoft announced it was closing in on a Transakcja za 70 miliardów dolarów na zakup Activision BlizzardWydawca za Uwaga i obserwujA DiabloA Wezwanie do służbyA cukierek zmiażdżyć. Obecnie firma Microsoft Kłótnie z ustawodawcami i grupami regulacyjnymi Na całym świecie twierdzi, że jego umowa rośnie i nie zaszkodzi branży gier.

Czytaj więcej: Sony mówi Wezwanie do służby Jest to seria „podstawowych gier”, podczas gdy Microsoft twierdzi, że tak nie jest

Jedno z takich roszczeń zostało złożone przez Xbox w raporcie autorstwa Opublikowane przez Komisję Handlu Nowej Zelandii w czerwcuMega firma stwierdziła, że ​​„nie ma nic wyjątkowego w grach wideo opracowanych i opublikowanych” przez Activision i że żadna z gier, w tym Wezwanie do służby Franczyza, była to gra „must have” dla każdej konkurencyjnej firmy zajmującej się grami lub posiadacza platformy.

Wkrótce po tym, jak Microsoft ogłosił przejęcie Activision, Sony ujawniło plany zakupu Los 2 Bungie Maker za 3,6 miliarda dolarów i Zainwestowałem 1 miliard dolarów w Epic Games. Inwestycja Sony w Epic Games to już trzeci szał wydatków PlayStation w ostatnim czasie Kupiłem gry BluepointStudio stojące za popularnym PS5 dusze demonów remaster, w zeszłym roku.

READ  Czego można oczekiwać od 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro nowej generacji