12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Firefly Edition The Last of Us PS5 dostarczono w strasznym stanie

Firefly Edition The Last of Us PS5 dostarczono w strasznym stanie

obrazek: Burshapur

Sony popełniło duży błąd Playstation Direct Ekskluzywny Nasza ostatnia: część pierwsza Firefly Edition – Nie zainwestowano w wystarczająco dobre opakowanie. Każdy, kto kupuje limitowaną edycję za 100 USD, robi to w celach kolekcjonerskich – niektóre zamówienia w przedsprzedaży były nawet w toku Oflagowane do 450 USD na serwisach aukcyjnych Kiedy pakiet wyprzedał się wcześniej w tym roku – więc ma sens tylko, aby fani mogli oczekiwać, że obudowa będzie oryginalna po przybyciu.

Niestety, istnieją powszechne przykłady tego, że przedmioty te pojawiają się w poważnych tarapatach. Jeśli to tylko jeden, zrzucimy to na nieszczęście, ale są dziesiątki i dziesiątki przykładów uszkodzeń Świergot. W niektórych przypadkach cienka koperta z papieru została rozdarta – w innych klej, który ją zapieczętował, przykleił się do tekturowej koperty, powodując bałagan.

Na domiar złego, bo to kompletnie wyprzedana edycja kolekcjonerska, Sony nie oferuje alternatyw – Tylko zwroty. Chociaż jest to dobre (choć oczekiwane), że konsumenci nadal mogą otrzymać zwrot pieniędzy za uszkodzony produkt, ci, którzy kupili tę wersję, zrobią to, ponieważ są fanami i naprawdę chcieli dodać wersję Firefly do swojej kolekcji.

Zamówiłeś jedną z edycji kolekcjonerskich? A jaki stan osiągnąłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.