7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zmiażdżyć Galaxy S23 Ultra na rynku amerykańskim według standardów internetowych

Zmiażdżyć Galaxy S23 Ultra na rynku amerykańskim według standardów internetowych

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2022 o 19:29 UTC + 02:00

Galaxy S23 pojawił się w sieci Standard Wcześniej w tym tygodniu, teraz czas na starszego brata, Galaxy S23 Ultra, zrobić to samo. Nic dziwnego, że Galaxy S23 Ultra wydaje się być zasilany przez ten sam chipset, a wydajność benchmarku jest na równi z tym, co odkryto kilka dni temu.

Galaxy S23 Ultra dla USA (SM-S918U) w tym ostatnim benchmarku ma te same cechy, co wariant SM-S911U, w tym 8 GB pamięci RAM i chipset Snapdragon 8 Gen 2 z wysokowydajnym procesorem 3,36 GHz, trzema rdzeniami 2,02 GHz i czterema rdzeniami 2,8 GHz dla łącznie ośmiu rdzeni procesora.

Uruchamianie Androida 13 i łamanie standardów

Nic dziwnego, że Galaxy S23 Ultra działa Androida 13. Nie ma informacji o wersji One UI, ale zakłada się, że seria Galaxy S23 będzie dostarczana z One UI 5.1. Wspomniany Samsung Najnowsza wersja znajduje się w niedawnym poście na blogu, co wskazuje, że jest już w fazie rozwoju.

Jeśli chodzi o wydajność w tych syntetycznych testach porównawczych, Galaxy S23 Ultra z układem SoC Snapdragon 8 Gen 2 radzi sobie bardzo dobrze. Ale jak zawsze, wyniki te mogą ulec zmianie i niekoniecznie odzwierciedlają rzeczywiste poziomy wydajności.

W obu przypadkach Galaxy S23 Ultra na Geekbench 5.4.4 przekroczył 1521 punktów w testach jednordzeniowych i 4689 punktów w testach wielordzeniowych. Dla odniesienia, Galaxy S22 Ultra Oparty na chipsecie Snapdragon 8 Gen 1, osiąga około 1100 do 1200 punktów w testach jednordzeniowych i około 3000 punktów w testach wielordzeniowych.

Galaxy S23 Ultra zapowiada się na telefoniczną bestię. Ale jak zwykle pamiętaj, skąd pochodzą te nowe informacje. Testy wydajności online nie są niezawodne, a ich wyniki mogą się różnić, szczególnie w przypadku urządzeń niepublikowanych. Bez względu na to, do czego S23 Ultra będzie zdolny, SAMSUNG Oczekuje się, że ogłosi to w przyszłym roku w pierwszym kwartale. Możesz być pewien, że przeprowadzimy własne testy, gdy tylko zdobędziemy kolejne flagowe trio, więc możesz zostać w pobliżu i mieć nas na oku. Kanał Youtube.

READ  Pocket Analog właśnie otrzymał długo oczekiwany jailbreak