29 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yankees wygrywają 10. miejsce z rzędu za Jaliberem Torres

Yankees wygrywają 10. miejsce z rzędu za Jaliberem Torres

TORONTO – Nie było fanfar, gdy Yankees dotarli w poniedziałek do Rogers Center, niosąc w tylnych kieszeniach najdłuższą passę Majors. Blue Jays stanowią duże wyzwanie, walkę o pierwsze miejsce w Liga wschodnioamerykańska Te liczby będą się utrzymywać przez cały sezon.

Ale teraz powinny trochę wyparować. Ta ostatnia wycieczka trafiła do zwiedzających: Jaleber Torres Wydajność trzech RBI została ograniczona przez mrugnięcie Tim Lucastro Z zielonym światłem w dziewiątym inningu, pomagając Yankees świętować swoje dziesiąte zwycięstwo z rzędu, wygrywając 3-2 z Blue Jays w Toronto.

„To wyjątkowe” – powiedział Torres. „Za każdym razem, gdy robię małe rzeczy i pomagam mojemu zespołowi wygrać, to jest dla mnie świetne. Po prostu korzystam z każdej nadarzającej się okazji i staram się dać z siebie wszystko dla zespołu. „

To już był pełen wydarzeń sezon dla Torresa, czasami dziwnego człowieka w zajętym mieszaniu i wciąż pracującego nad podniesieniem liczby po powolnym starcie. Gracz nadal wykazuje obiecujące oznaki późno; Torres trafił dwubiegowego homera w czwartej rundzie – podobnie jak decydujące trafienie – wyjechał na przeciwne pole.

– To było naprawdę dobre zwycięstwo przeciwko naprawdę dobremu zespołowi – powiedział trener Aaron Boone. – W tym miejscu, kiedy Gleyber jest w najlepszej formie.

Dziewiąty cios zadał Torres Yemi Garcia, po tym, jak Locastro wziął udział w wyścigu Giancarlo Stanton. Większość fanów w Rogers Center (przynajmniej ci, którzy nie są dostrojeni do meczu play-off NHL, który odbywa się na ulicy) powinna oczekiwać, że Locastro będzie miał zadanie kradzieży drugiej bazy.

Jasne, Blue Jays to zrobili, ale nie mogli powstrzymać Locastro, który z powodzeniem wszedł do centrum punktacji, przebijając czwarty wyciąg Garcii do Josha Donaldsona.

Locastro ma rację, że zwycięstwo nr 10 było kolejnym przykładem tego, jak ten klub Yankees zdołał wygrać zwycięstwa na różne sposoby – po wysokooktanowym domu, w którym w większości przewyższali Guardians i Orioles, Amerykanie próbowali swoich sił w kilku drobiazgach. Bal podczas weekendu polerowania rodziny królewskiej w Kansas City. Okazało się to dobrą praktyką na ich przybycie do Toronto.

„Tutaj w maju staramy się zdobyć jak najwięcej zwycięstw” – powiedział Boone. „Za każdym razem, gdy grasz dobrze i grasz bezbłędnie, liczy się to trochę bardziej – zwłaszcza w zespole, z którym myślisz, że mógłbyś rywalizować o coś więcej. To liczy się podwójnie.”

Chociaż odszedł Jordan Montgomery Dostał długo oczekiwane wsparcie i musiał zadowolić się swoim czwartym postanowieniem w tym roku. Bo Bichette i Matt Chapman zdobyli trafienia w czwartej rundzie poza Montgomery, który pracował przez pięć rund, rozrzucając sześć trafień.

„Myślę, że to był prawdopodobnie mój najlepszy wynik od naprawdę długiego czasu”, powiedział Montgomery, który nic nie chodził i trafił pięć, a oddał tylko 65 strzałów. „Szkoda, że ​​mieli dużo fajnych uderzeń, ale są dobrymi uderzeniami. Aby je zdjąć, muszę trochę poprawić kort.”

Najważniejszym momentem w wysiłkach Montgomery’ego było to, że Stanton w drugiej połowie chwycił potężny skok na prawą ścianę boiska, kradnąc Chapmana dodatkowym kopnięciem z bazy.

„Od nietoperza”, powiedział Montgomery, „Pomyślałem: 'Nie mogę pozwolić, żeby go zastrzelił w ten sposób’”. Myślałem, że to Homer, a potem Stanton to zrobił. To była naprawdę dobra gra”.

Yankees wygrali 17 z 23 gier po raz ósmy w historii serii. Klub zdobył mistrzostwo świata w pięciu z poprzednich siedmiu razy (1928, 32, 39, 58 i 98).