12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sokoły i Jaguary przekraczają staw w swoim pierwszym międzynarodowym meczu w 2023 roku

Sokoły i Jaguary przekraczają staw w swoim pierwszym międzynarodowym meczu w 2023 roku

Trevor Lawrence będzie starał się przywrócić ofensywę Jaguarów na właściwe tory w tygodniu 4. (Zdjęcie: Mike Carlson/Getty Images) (Mike Carlson za pośrednictwem Getty Images)

Po przełomowym sezonie w 2022 r. Jacksonville Jaguars w tym roku nadal próbują nabrać tempa. Jacksonville zanotowało solidny występ w pierwszym tygodniu, tracąc 31 punktów po zwycięstwie nad Indianapolis Colts. Od tego czasu ofensywa zespołu nie wyglądała na mocną, co zaowocowało dwiema porażkami z rzędu.

Może trochę domowej kuchni pomoże Jagom wrócić na właściwe tory. Nie, technicznie rzecz biorąc, nie są to London Jaguars, ale zespół ma duże doświadczenie w rozgrywaniu meczów w Europie. Czwarty tydzień będzie dziesiątym meczem drużyny w Londynie. Być może to wszystko, czego potrzebują, aby wrócić na właściwe tory.

Atlanta Falcons powinni jednak okazać się trudnym przeciwnikiem. Prowadzeni przez debiutanta Bijana Robinsona, Tylera Allgaiera i ze świetną linią ofensywną, atak Falcons z biegu należy do najlepszych w NFL. Robinson zaimponował już fanom NFL w Stanach Zjednoczonych. Teraz dostanie szansę zaistnienia na światowej scenie.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wyniki, statystyki i kontuzje, gdy Jaguary zmierzą się z Falcons w Londynie w 4. tygodniu.

Sokoły ożywiły się na początku drugiej połowy

Atlanta była o krok od wymknięcia się meczu spod kontroli w trzeciej kwarcie. Bijan Robinson rzucił 38 jardów i sześć akcji później Desmond Reeder uderzył Drake’a Londona, zdobywając bardzo potrzebne przyłożenie i zmniejszając prowadzenie Jaguarów do 17-7.

Obrona Jaguara przekazuje przeważający wybór – 6 – a następnie dodaje kolejny sprytny wybór

Desmond Reeder prowadził Falcons po boisku, chcąc zmniejszyć prowadzenie Jacksonville, zanim QB z drugiego roku przechwycił Dariusa Williamsa, który oddał piłkę 61 jardów, zdobywając wynik i prowadząc Jaguars 17-0.

Podczas następnej jazdy Rader podjął kolejną niefortunną decyzję, pozwalając Andre Sisko go wyprzedzić i wywalczyć przewagę w ataku Jaguarów. Obrona Atlanty powstrzymała Jacksonville, wymuszając stratę w czerwonej strefie.

READ  Zobacz, jak gwiazda Warriors, Stephen Curry, zdobywa niesamowity strzał całym kortem z przeciwległego tunelu podczas rozgrzewki przed meczem Golden State z Clippers.

Bijan Robinson to bęben z ludzkimi atrakcjami

Wybór nr 8 w drafcie NFL 2023 pojawia się po drugiej stronie stawu – z nogami i rękami.

Najpierw zaprosił obrońcę Chada Mumę, aby wraz z przeprowadzką wrócił do Stanów Zjednoczonych.

Następnie zgłosił się do połowu dnia tym kompletnym, jednoręcznym zaczepem.

Calvin Ridley otworzył wynik biegiem niszczyciela na dystansie 30 jardów

Skrzydłowy skrzydłowy Calvin Ridley złapał świetny rzut od QB Trevora Lawrence’a, który pod dużą presją musiał strząsnąć piłkę.