22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cubs Choice Robert Gesselman – Pogłoski o handlu MLB

Cubs Choice Robert Gesselman – Pogłoski o handlu MLB

Wybór odpowiednich młodych Robert Gesselman W składzie Major League Megan Montemoro z Chicago Tribune była jedną z tych, które awansowały do ​​sztafety (na Twitterze). Drew buźkę, który miał rozpocząć wieczorny mecz przeciwko White Sox, został umieszczony na liście osób w żałobie, aby otworzyć aktywne miejsce na listę. Łuk południowy Łukasz Św Został powołany do powołania do przeniesienia listy 40 mężczyzn.

Gsellman podczas wiosennych treningów podpisał z Chicago niewielkie porozumienie ligowe. Nie był licytowany przez Mets, z którymi spędził całą karierę. Pochodzący z Południowej Kalifornii włamał się do głównych firm pod koniec sezonu 2016 i uwolnił pewien potencjał jako debiutant podczas swojej debiutanckiej kampanii. Jednak w następnym roku walczył o 119 2/3 rund i spędził kilka następnych sezonów pracując nad grą.

W ciągu czterech lat od przejścia na ulgę, Gsellman rzucił 186 1/3 rund z 4,73 piłek ERA. Jego wskaźnik trafień wynoszący 19,2% był poniżej średniej, ale miał energiczny chód 8,1% i zrywał piłki do unihokeja z klipem o 47% powyżej średniej. Gsellmanowi brakowało dużej części ostatniego sezonu z powodu kontuzji pleców, a jego skuteczność spadła do 14,3% przy 28 strzałach 2/3.

Nazwany Triple-A Iowa na rozpoczęcie sezonu, Gsellman rozpoczął cztery ze swoich pięciu meczów. Rzucił 15 1/3 inningów z małym ERA 1,17, choć znowu z swingiem i błędnymi liczbami. Cubs mają nadzieję, że światowy styl Gsellmana zmierzy się z najlepszymi zawodnikami ligi. To da im wielosuwowe ramię, aby zagrać w tę zaimprowizowaną grę dziś wieczorem pod nieobecność Smyly’ego, która zostanie odblokowana przez Scott Evros.

Chicago w zeszłym miesiącu wybrało St. John’s na swoją 40-osobową listę. Pojawił się raz, rzucając dwie z trzech rund przeciwko Milwaukee w sobotę, zanim został wybrany. 29-latek rzucił siedem rund ze stanem Iowa, pozwalając na cztery rundy. Zrobił osiem spacerów, ale także sześć spacerów i uderzył potrójnego hittera. Cubs będą miały tydzień na handel lub koncesje.

READ  Celtics pokazują „spokojną” eliminację twarzy, rozszerzoną serię przeciwko Heat

W innych wiadomościach uruchom dzban Dolina Miley Misja rehabilitacyjna pomniejszej ligi ma rozpocząć się w czwartek, Tweety Paul Sullivan z Chicago Tribune. Po tym, jak The Reds zażądali wyjątków w okresie świątecznym, weteran z Southpau nie zadebiutował w swojej drużynie z powodu zapalenia łokcia.