22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brandon Crawford usunięty z finału sezonu Giants, zbiera owacje na stojąco – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brandon Crawford usunięty z finału sezonu Giants, zbiera owacje na stojąco – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Potencjalny ostatni mecz Brandona Crawforda w Giants zakończył się w niedzielę na stadionie Oracle Park w pierwszej dziewiątej rundzie.

Po tym, jak został uziemiony w końcówce ósmej rundy, Crawford zajął jego miejsce na przystanku, ale zanim zastępujący Ross Stripling zdążył rzucić narzut w dziewiątej rundzie, tymczasowy menadżer Kay Correa wyszedł na kopiec.

Correi nie było na miejscu, aby odebrać piłkę Striplingowi. To była okazja do wykluczenia Crawforda z gry i zdobycia oklasków, na jakie zasłużył.

Crawford uściskał kolegów z drużyny Giants na kopcu, po czym poszedł do ziemianki. Obecni na widowni kibice zgotowali mu owację na stojąco przez dwie minuty, zanim zszedł tunelem do klubu.

Wynik meczu – zwycięstwo Dodgersów 5:2 – był tego dnia nieistotny. Niedawny rekord Giants wynoszący 79-83 nie ma znaczenia. Wszystko dotyczyło Crawforda, jednego z największych przystanków w historii franczyzy Giants.

W oczekiwanym ostatnim meczu Crawforda z Giants – łącznie 1654 – uzyskał wynik 0 na 4 po dwóch trafieniach na pozycji lidera. Zakończył sezon MLB 2023 z wynikiem 0,194 z 11 deblami, siedmioma homerami i 38 RBI.

Crawford otrzymał wiele owacji na stojąco przez cały niedzielny finał sezonu, od pierwszego do ostatniego uderzenia.

Dzień, który rozpoczął się uroczystym oddaniem pierwszych narzutów przez czworo małych dzieci Crawforda, zakończył się krótkim przemówieniem na boisku po meczu.

Crawford powiedział w sobotę, że nie jest pewien, jaka czeka go przyszłość. Przedyskutuje wszystko z żoną i podejmie decyzję, czy chce kontynuować karierę w MLB, czy też przejść na emeryturę jako gwiazda jednego zespołu – swojego dzieciństwa.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

READ  Zwycięstwo stanu Iowa nad LSU bije rekord najczęściej oglądanego meczu koszykówki kobiet w college'u