30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kyle Hamilton jest defensywnym debiutantem roku

Kyle Hamilton jest defensywnym debiutantem roku

„Drużyna zarobiła dobry powrót dla Marquisa Browna, wybierając Tylera Linderbauma z dodatkowym pierwszym trenerem, ale obecna grupa Kruków – kierowana przez Rashida Batemana, Devina DuVernaya, Tylana Wallace’a i Jamesa Brusha – pozostawia wiele do życzenia. Lynsey napisał. Baltimore dodał dwa groźby odbierane na końcu sądu trzeciego dnia w Charlie Collar, Iowa i Isiah z Coastal Carolina, ale nadal wygląda na to, że Kruki będą musiały polegać na Marku Andrews w 2022 roku, chyba że planują podpisać więcej pomocy za darmo agencja.

Kto zastąpić Browna, który w zeszłym sezonie miał 91 chwytów na 1008 jardów i sześć przyłożeń, jest teraz największym pytaniem poza sezonem dla Kruków. Jamison Hensley z ESPN powiedział:.

„Po odejściu Browna żaden z sześciu szerokich odbiorców na liście nie znalazł więcej niż 53 ofert pracy” – napisał Hensley. „Kruki mogą podpisać kontrakt z wolnym agentem, takim jak Will Fuller V, który może rozszerzyć pole jak Brown lub wymienić się jednym. Nawet jeśli Rashod Bateman wypełni pierwszą rolę zgodnie z oczekiwaniami, Baltimore potrzebuje drugiej, bardziej spójnej opcji dla Lamar Jackson. ”.

Fuller to intrygująca potencjalna opcja. 27-latek ma niezaprzeczalny talent, ale walczył o utrzymanie się na boisku. Po podpisaniu rocznej umowy o wartości 10 milionów dolarów z Miami Dolphins w zeszłym sezonie, Fuller opuścił 15 meczów z powodu zawieszenia PED, złamanego palca i problemów osobistych. W swojej sześcioletniej karierze rozegrał ponad 11 meczów tylko raz, i to w sezonie juniorów.

Omar Kelly z South Florida Sun-Sentinel wspomniał o możliwości zainteresowania Kruków Jarvisem Landrym, byłym szerokopasmowym odbiornikiem Cleveland Browns.