20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki, zwycięzcy i oceny AEW Dynamite, gdy CM Punk niszczy Jacka Perry'ego

Wyniki, zwycięzcy i oceny AEW Dynamite, gdy CM Punk niszczy Jacka Perry'ego

AEW to dynamit Reklamowane The Young Bucks transmitują prawdziwy materiał filmowy przedstawiający słynną bójkę pomiędzy CM Punkiem a Jackiem Perrym z zeszłorocznego programu pay-per-view AEW All In. Po wielu spekulacjach, że będzie to przynęta na zmianę i że The Young Bucks potencjalnie zaatakują publiczność AEW, legendarny zespół tagów w końcu sam siebie trollował. AEW wyemitowało prawdziwy materiał zza kulis kontraktowego zapaśnika WWE CM Punka Uderz w Piekło z jednego z jego czterech rogów.

Klip Young Bucks był bezpośrednią odpowiedzią na to, jak CM Punk opowiedział Arielowi Helwaniemu swoją wersję historii dotyczącą Brawl In. Na nieszczęście dla Tony’ego Khana i AEW materiał filmowy był w dużej mierze zgodny z historią CM Punka. W każdym razie sprawił, że CM Punk wyglądał na twardszego, niż na to pozwalał, w jednostronnej walce, która nie trwała dłużej niż 30 sekund przed zerwaniem.

Podczas występu, który przyciągnął mniej niż 3000 fanów, AEW nadal rezerwuje historie i publikuje je w Internecie. Jeśli AEW nie rozwinie się szybko, upieranie się AEW w opieraniu się na internetowych historiach wrestlingu będzie oznaczać jego koniec.

Wyniki AEW Dynamite | 10 kwietnia 2024 r

  • Adam Copeland bronił. Córka Zero Meadow | Mistrzostwa AEW TNT
  • Beata CM Punk'a. Jacka Perry'ego | Materiał zza kulis AEW All In 2023
  • Występy Shane'a Taylora były przytłaczające. Chris Jericho, Hawk i Katsuyori Shibata
  • Kazuchika Okada pok. Cristiano Argento
  • Maria May pok. idę
  • Samoa Joe pokonał. Dustina Rhodesa | Eliminator tytułu mistrza świata AEW

Sprzedaż biletów na AEW Dynamite

  • Miejsce AEW Dynamite: Charleston Coliseum (Charleston, Wirginia Zachodnia)
  • Rozdano bilety na AEW Dynamite: 2971
  • Liczba dostępnych biletów na AEW Dynamite: 341

CM Punk vs. Jack Perry i AEW | Program pracy i budżet

Zwycięzcy AEW Dynamite i ich oceny

Strickland wdał się w bójkę z Samoa Joe

Mądrze, AEW nie rozpoczęło swojego występu ekskluzywnym materiałem z AEW All In. Jest bardzo prawdopodobne, że zostanie to zapisane na wydarzenie główne, więc niewielka publiczność zainteresowana tym wydarzeniem w Internecie będzie musiała poczekać.

Samoa Joe kontra Dustin Rhodes miał rozpocząć się na torze Dynamite, ale Joe został wyprzedzony przez Swerve Stricklanda, który osiągnął sukces w walce o tytuł mistrza świata AEW. Zespół ogłaszający AEW musiał zachowywać się, jakby zostali zaskoczeni, a program został przesunięty z harmonogramu.

Odchylenie od stopnia kłótni atmosferycznej: b

Adama Copelanda Dave’a. Córka Zero Mido

Penta El Zero Miedo (kayfabe) wycofała się nieprzygotowana do rywalizacji z Adamem Copelandem na początku programu.

Po wyjściu z przerwy na ekranie pojawiła się nakładka z mapą. Nie sądzę, żeby to była sytuacja jak niejasna winieta WWE z Raw After Mania. Wyglądało to na uzasadniony błąd AEW. Czas pokaże.

Fani skandowali „Let's go Adam”, a Pinta El Zero Mido nadal kontrolowała sytuację.

Około 17:18 czasu PT trwało 20-minutowe odliczanie do cieszącego się dużą popularnością fragmentu The Young Bucks. Excalibur powiedział, że odliczanie może ulec zmianie ze względu na 30-minutowy limit czasu meczu.

Penta El Zero Miedo przejęła kontrolę przez większość tego meczu – w pewnym momencie Excalibur nazwał ją „dominującą przywódczynią” – dzięki czemu porażka była mniej zaskakująca.

Po zwycięstwie Copelanda Brody King przerwał mecz i zaatakował Copelanda. Doprowadziło to do tego, że House of Black zmierzył się z Copelandem, Eddiem Kingstonem i Jayem Brisco w AEW Dynasty.

W tym, co szybko stało się najzabawniejszym chwytem w AEW, Katsuyori Shibata za pomocą tłumacza zapytał Rene Paquette: „O co mu chodzi?” Po promo od Chrisa Jericho. Następnie Shibata skorzystał z usług tego samego tłumacza, aby sfinalizować kontrakt z Paquette.

Materiał filmowy z meczu The Young Bucks Air CM Punk kontra Jack Perry z AEW All In

The Young Bucks opowiadali o swoim popularnym meczu wideo Brawl In Tak prawdziwe jak szkło, które wywołało tę walkę. Nick Jackson powiedział, że Young Bucks byli rozproszeni przez to, co wydarzyło się za kulisami, dlatego przegrali z FTR na All In. Wskazują na Jacka Perry'ego jako kozła ofiarnego. Jeśli nie lubisz Jacka Berry'ego, to twój problem, powiedział Matt Jackson. Nie wymieniając nazwiska CM Punka, powiedzieli, że osoba, która walczyła z Perrym, była przyjacielem FTR.

The Young Bucks wyemitowali materiał i jak wielu się spodziewało, była to bardziej bójka, niż powiedział CM Punk, ale nie na tyle, aby Tony Khan zaczął obawiać się o swoje życie. Punk powiedział Arielowi Helwaniemu:Nikogo nie uderzyłemTrochę kogoś udusiłem. W zasadzie tak się stało, chociaż Punk zadał jeden lub dwa ciosy.

Po nagraniu FTR nakręciło profesjonalną promocję AEW Podobnie jak w zeszłym tygodniu Copeland. Trzeba przyznać, że grupie w końcu udało się przeciągnąć publiczność na swoją stronę, pomimo niezręcznej energii na arenie. Jeśli jest jedna miła rzecz, którą mogę powiedzieć na temat tej baseballowej perspektywy, to to, że AEW dołożyło wszelkich starań, aby uczynić ją częścią aktualnej historii pomiędzy The Young Bucks i FTR.

The Young Bucks przedstawia CM Punk w zamian za materiał filmowy klasy F

Shane Taylor Awanse Pok. Lwie Jastrzębie i Katsuyori Shibata

Ospreay wytnie a Mocna promocja Gdy będzie kontynuował rozmowę na temat ilości zapasów, zobaczymy pomiędzy nim a Bryanem Danielsonem w AEW Dynasty. Po raz kolejny opisał AEW jako „gdzie jest najlepsze wrestling”. Gdyby tylko ten mecz miał prawdziwą ludzką historię, wykraczającą poza dwóch mężczyzn turlających się po macie.

Katsuyori Shibata zdominował ten mecz, kiedy uwięził Lee Moriarty'ego w Sleeper Hold. Jednak w wyniku kłótni pomiędzy Chrisem Jericho i Hawkiem Shane Taylor przełamał kontrolę, a Moriarty był w stanie znaleźć okazję i wygrać mecz.

STP kontra LionHOOK i Shibata Klasa: B-

Kazuchika Okada Dave. Cristiano Argento

To był mecz squasha, który Kazuchika Okada bez problemu wygrał. Po meczu Okada przyjął wyzwanie PAC. PAC zmierzył się z Okadą, ale Young Bucks wyszli na ring w rytm „CM Punk”. Zgadza się, te szpilki zawiodły i sprawiły, że CM Punk stał się czołową babyface w firmie.

The Young Bucks nagrali EVP Trigger na PAC. Nikogo to tak naprawdę nie obchodziło, ponieważ dużo ciepła przypadło CM Punkowi. Nie pomogło to, że tłum był niewielki.

Zastanawiam się, ilu zwykłych fanów uważa, że ​​jest to przygotowanie do powrotu Punka, bo uwierzcie mi, gdy mówię, że nie wróci on do AEW w najbliższym czasie. Punk powróci do WWE na ringu przed powrotem do AEW, a mężczyzna jest obecnie poza ringiem z powodu poważnej kontuzji tricepsa. Co za bałagan.

Kazuchika Okada kontra Cristiano Argento Ocena: C

Maria May Dave. idę

Toni Storm i Thunder Rosa wznieśli toast szampanem, który zakończył się rzuceniem szampana w twarz Rosy i uderzeniem jej.

Mariah May i Anna Jay walczyły tam i z powrotem, aż May ostatecznie pokonała Jaya roll-upem. Po meczu Mina Shirakawa wlała szampana do ust Marii Mai i ponownie ją pocałowała.

Za kulisami, po wywiadzie z Mercedes Moon, zgasły światła i Moon został zaatakowany. Mam silne przeczucie, że tak właśnie zrobił Chris Statlander.

Maria May kontra Anna Jay Ocena: B

Samoa Joe Dave. Dustina Rhodesa

AEW weszło w tryb „obraz w obrazie”, a kiedy wyszli, Rhodes był w cholernym bałaganie.

Pod koniec meczu Rhodes zdobył mistrzostwo AEW, co spowodowało dyskwalifikację. Rhodes opamiętał się i odrzucił pasek na bok, co doprowadziło do Crossovera Rhodesa. Co zaskakujące, nie doprowadziło to do skandowań „Cody”. Kontynuowali gromadzenie się za Dustinem.

Niezależnie od tego, czy AEW próbowało wykorzystać historię Cody'ego Rhodesa, czy nie, Dustin dał z siebie wszystko w brutalnym meczu z Samoa Joe.

Samoa Joe wygrał, uderzając Dustina Rhodesa pasem mistrzowskim za plecami sędziego. Po meczu wściekły Swerve Strickland ponownie zaatakował Joe, podczas gdy Samoa Joe uciekł jako Jack Perry po walce za kulisami z Punkiem.

Samoa Joe kontra Dustin Rhodes Ocena: B+

READ  Meghan wprowadza markę American Riviera Orchard pośród zamieszania w rodzinie królewskiej