11 maja, 2024

Wyniki piłki nożnej w szkole średniej w Cincinnati Northern Kentucky w drugim tygodniu

Oglądaj na żywo akcję z drugiego tygodnia w piątkowy wieczór, gdyż The Enquirer dostarcza w czasie rzeczywistym aktualizacje wyników wszystkich meczów z Greater Cincinnati, północnego Kentucky i południowo-wschodniej Indiany.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi relacjami dziennika The Enquirer dotyczącymi Twoich ulubionych sportów w szkołach średnich, na studiach i zawodowych, pobierz bezpłatną aplikację sportową Cincinnati.com. Jest dostępny dla Departament Kontroli Wewnętrznej I android.

Co tydzień The Enquirer będzie publikować obszerne podsumowanie rozgrywek piłkarskich w szkołach średnich, jakie odbyły się w ostatni weekend, przed zapowiedzią nadchodzących meczów. Czy masz wyniki piłkarskie, które możesz zgłosić do The Enquirer? Wyślij e-mail do biura Prep Sports na adres [email protected].

Więcej wyników: Wyniki sportowe Cincinnati Senior High School, 21–27 sierpnia

Wszystkie zawody są sortowane według konferencji gospodarzy, chyba że szkoła rejonowa gra z drużyną spoza Greater Cincinnati. Sprawdzaj okresowo lub odświeżaj, aby uzyskać aktualizacje.

Wyniki meczu piłki nożnej w szkole średniej w Cincinnati, tydzień 2

Konferencja w Wielkim Miami

• Hamilton 21, Wschodnia Lakota 0 – Finał

Obrona Hamiltona pozwoliła łącznie na zaledwie 271 jardów i wymusiła cztery straty w piątkowym zwycięstwie nad Lakotą East, co pozwoliło mu wyrównać jego rekord roku. Gracze Big Blue mieli dobry wieczór po zagraniu przez rozgrywającego Antonio Mathisa, który trafił 14 z 18 na 176 jardów, zdobywając przyłożenia na Roemale Shephard-Ruffin i Na’sir Harper. Cornell Bennett-McCoy, który przebiegł 104 jardy na 28 prowadzących, zamknął wynik biegiem na 12 jardów na 1:25 przed końcem meczu. Obrona Hamiltona przechwyciła przechwyty Marlona Reeda, CJ Bryanta i Jaylena Morrisa, a także Bennetta McCoya, który po nieudanej akcji odzyskał piłkę. Gdzie indziej Mason Holbrook miał 1,5 worka, a Gracin Goldsmith prowadziła Hamiltona z siedmioma odbiorami i workiem.

Rozgrywający Lakota East, Jamison Kitna, trafił 15 z 31 na 189 jardów, podczas gdy pośpiech Thunderhawks prowadzony był przez Raider Hawks z 59 jardami. Zion Neal był czołowym odbiorcą meczu, zdobywając 10 chwytów na 132 jardy.

Hamiltona – 7 14 0 – 21

wschodnia Lakota – 0 0 0 0 – 0

H- 25 podanie Harpera od Mathisa (kopnięcie Stevensa)

H- Sheppard Roffin 43 asysty Mattisa (kopnięcie Stevensa)

H- Runda 12 Bennetta-McCoya (kopnięcie Stevensa)

READ  Aaron Nola załamuje się, gdy Phillies rozpoczynają 2023 rok tak, jak zakończyli poprzedni sezon – z kolejnym rozczarowaniem w Teksasie

Dokumentacja: 1-1H (1-0 GMC), 0-2 LE (0-1GMC)

• Milford 34, Liban 29 – finał

więcej: „Co za gra.” Milford Football przetrwał późną próbę pokonania Libanu 34-29

• West Claremont 33, Little Miami 14 – finał

Po pierwszej połowie przegrywając 14:7, West Claremont zaczął uciekać do Bo Rickmana i wycofał się w drugiej połowie. Trio Rickmana po przyziemieniu w trzeciej kwarcie dało West Clermont prowadzenie 26-14 na czwartą kwartę, a Landon Young po przyziemieniu na 2:53 przed końcem wygrał Coyotes. Zarówno Rickman, jak i Young przekroczyli granicę stulecia w parterze, Rickman przebiegł 185 jardów w 17 próbach, a Young 103 w 16 workach. Young również otworzył wynik w pierwszej kwarcie, chwytając z siedmiu jardów rozgrywającego West Claremont, Brysona Early.

Little Miami zbudowało prowadzenie w pierwszej połowie za rozgrywającym Casem Millerem, który rzucił przyłożenie Charliemu McGuinnessowi i pobiegł z odległości jednego jarda na 14-7.

Małe Miami – 0 14 0 – 14

Zachodni Claremont – 7 0 19 7 0 – 33

łazienka– Podanie Young 7 z Early (kopnięcie Coopera)

matka31 – Asysta McGuinnessa od Millera (kopnięcie Hoffmana)

matka– Runda 1 Millera (kopnięcie Hoffmana)

łazienka– Rickman przebiegł 10 (kopnięcie nie powiodło się)

łazienka– Rickman 36 działa (nie udało się uruchomić)

łazienka– Rickman 18 runów (kopnięcie Coopera)

łazienka– Run Young 2 (Kick Cooper)

dokumentacja: PŚ 1-1 (1-0 ESK), LM 0-2 (0-1 ESK)

• Winton Woods 48, Walnut Hills 0 – Finał

Wielka Liga Katolicka-Południe

• Szejk 35, S. Neumann Goretti 14 – Finał

Świetna pierwsza połowa zapewniła Elderowi pierwsze zwycięstwo w sezonie w piątkowy wieczór, a Pantery wyszły na prowadzenie 21-0 na początku drugiej kwarty. Rozgrywający Ryan Brass był skuteczny w powietrzu i na ziemi, w pierwszej połowie rzucał przyłożenia Joshowi Merosowi i Drew Murphy’emu, a w drugiej połowie biegał dwa razy po przyłożenia, aby pomóc Starszemu uciec. The Copper zakończył mecz 11 z 18 na 180 jardów i uzyskał najwyższy wynik w meczu 84 na 12 prowadzących. Meros prowadził wszystkich odbierających siedmioma złapaniami na 101 jardów i jednym wynikiem.

READ  Oceny w drafcie AP NFL: The Bears otrzymali najwyższą ocenę po wylądowaniu Caleba Williamsa i Romy Udunze

W defensywie Elder wykonał trzy straty, Joshua Dugan odrobił parę fumble, a Max Stallmeyer wskoczył na kolejnego. Henry Hitz zaliczył dwa worki dla Panthers. Elder pozostanie w domu w przyszłym tygodniu, kiedy powita Springboro w The Pit.

Święci Neumann Goretti – 0 8 6 0 – 14

osoby starsze – 14 7 7 – 35

H– Runda 1 Meyera (kopnięcie w łajno)

H– Miros 45 asyst Brassa (kopnięcie Dutha)

H56 – Murphy w asyście Brassa (kopnięcie Dutha)

śpiewaćAsysta Reeda 22 od Whartona (Prescott Racing)

śpiewać– Reid 92 KO Return (nie udało się uruchomić)

H– bieg mosiężny 38 (kopnięcie obornikiem)

H– Uruchom Copper 6 (kopnięcie łajnem)

dokumentacja: E1-1, SNG0-1.

• Northmont 35, La Salle 31 – finał
  • Mueller (57) Biskup Doninger 0 – finał
  • St. Xavier kontra Detroit Martin Luther King (sobota)