23 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygląda na to, że Mario Kart 8 Deluxe otrzyma pięć nowych postaci

zrzut ekranu: @pracownik

Mario Kart 8która jest grą wydaną po raz pierwszy dziesięć lat temu Na Wii U nadal tego nie zrobiono. Wersja gry na Switcha z 2017 roku jest obecnie w trakcie udostępniania serii zawartości do pobrania, która nie tylko wprowadza do gry nowe tory, ale także nowe sterowniki.

Powitaliśmy Perdue (wraz z A Wyspa Yoshiego zakręt) W najnowszej aktualizacji, wydanej dzisiaj, ale ten nowy zrzut ekranu zrobiony po instalacji pokazuje, że jest jeszcze miejsce na pięć kolejnych:

Jeszcze pięć! Pięć tajemniczych postaci w popularnej grze Nintendo! Wiecie, co to znaczy, wszyscy. Oznacza to, że nadszedł czas spekulacja.

Podczas gdy seria wcześniej lubiła trzymać rzeczy w Królestwie Grzybów, Mario Kart 8 Aktualizacje powoli wprowadzały postacie z innych serii Nintendo, zaczynając od Zelda Do Splatoon. W rzeczywistości znaczenie tych pięciu znaków Smash Bros. Moda pochodzi z Gdziekolwiek.

Być może będzie to ktoś nowy, ale należy się tego spodziewać. Samus jest tutaj oczywistym wyborem, zwłaszcza, że ​​pojazd oparty na jego statku byłby oczywistą kombinacją (i MetroidKurs tematyczny, który również skopie tyłki).

Może będzie się różnić od istniejącej postaci. Jest tu wiele programów Marios… czy jest miejsce na drugi link? A Wiklina wiatrowa Linkować może? Jeśli to wystarczy Super Smash Bros. OstatecznyCóż, wystarczy Mario Kart 8.

Jednak może to być ktoś inny. W końcu Nintendo ma długą historię. Ciekawe, że postacie z F-zeroSeria Nintendo o samochodach wyścigowych nie jest tutaj opisana Mario Kart 8, gra Nintendo o wyścigach samochodowych. Kapitan Falcon zaraz wejdzie, zwłaszcza że już tam jest F-zero Oczywiście (i pojazd!) w grze.

Może czas na niektórych Pikmin? wybić? On jest ramiona Zbyt rozmyte odniesienie w roku 2023? Może zostawiono miejsce na filmowe wersje niektórych znanych osób Mario Postacie?

Może powinieneś teraz przejąć stery. Spekulacje dotyczące Nintendo to ciężka praca.

aktualizować: To może pomóc zawęzić zakres. „Dwie nadchodzące fale DLC są wciąż w przyszłości, zawierające więcej kursów i powracające postacie z serii Mario Kart”, mówi Nintendo w komunikacie prasowym towarzyszącym dzisiejszej zawartości do pobrania.

Powrót postaci z pewnością zabija niektóre z powyższych dzikich sugestii! I pozostawia nam takie możliwości jak Petey Piranha i… Wiggler?

READ  Najlepsze gry wideo Ars Technica w 2022 roku