30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rozgrywka Starfield wyciekła do sieci – uważajcie na spoilery

Rozgrywka Starfield wyciekła do sieci – uważajcie na spoilery

Stało się – gra Starfield została załadowana online, a niektórzy gracze porzucili ostrożność i wyzywająco wpatrywali się w twarz Bethesda Game Studios. Niedawno na mały kanał YouTube wrzucono prawie godzinny fragment rozgrywki, na którym gracz uchwycił rozgrywkę z urządzenia skierowanego w stronę telewizora – jakby to był rok 2009 od nowa.

Usunięcie treści jest tylko kwestią czasu – tak jest w Internecie na YouTube w momencie pisania tego tekstu — ale z pewnością jest to pierwszy z wielu filmów, które zostaną przesłane w miarę zbliżania się premiery Starfield.

Uwaga: to spora część rozgrywki w Starfield, ale zawiera oczywiste spoilery.

Rozgrywka w Starfield wygląda świetnie

Nie mówimy nic, żeby zepsuć grę, ale nawet przy tych żenujących przeciekach rozgrywka Starfielda wygląda absolutnie fantastycznie. Prawie nie da się zauważyć, że na Xbox Series X|S prędkość ograniczona jest czasami do 30 klatek na sekundę, a animacje, krajobrazy i otoczenie są świetne.

To wszystko – nie mówimy nic więcej na ten temat.

Z filmu przesłanego do YouTube wynika, że ​​gracz w jakiś sposób zdobył fizyczną kopię Constellation Edition – najwyższej wersji Starfield. Jest to wersja dostarczana ze schowkiem będącym dokładną repliką istniejącego pudełka w grze, a także dającą graczom replikę zegara w grze w świecie rzeczywistym, czyli w zasadzie Pip-Boya Starfielda.

W tym miejscu ostrzegamy tych, którzy chcą osobiście doświadczyć gry – zaczynają się spoilery.


Więcej aktualności z gier Insider Gaming znajdziesz w naszych relacjach na temat potencjalnej daty premiery Tekkena 8.

READ  19 najlepszych wczesnych ofert Amazon Black Friday: 500 USD zniżki na telewizor OLED, najtańszy Chromecast 4K i więcej