13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iPhone 15 Pro Max ma 3-4 tygodnie opóźnienia w porównaniu z innymi modelami – analityk

iPhone 15 Pro Max ma 3-4 tygodnie opóźnienia w porównaniu z innymi modelami – analityk

Oczekuje się, że Apple ogłosi linię iPhone’a 15 w ciągu trzech tygodni i rozpocznie wysyłkę urządzeń w ciągu czterech tygodni. Najnowszy iPhone z najbardziej zaawansowanym systemem aparatu może napotkać opóźnienia w październiku ze względu na gotowość czujnika obrazu.

Dostawca części do aparatów Sony nie będzie w stanie dostarczyć czujnika obrazu używanego przez iPhone’a 15 Pro Max na czas, aby mógł on zostać dostarczony wraz z innymi nowymi modelami. Jest to zgodne z notatką głównego analityka giełdowego przedstawioną i opisaną przez A 9to5Mac źródło.

Oczekuje się, że Apple wprowadzi największą aktualizację aparatu dla iPhone’a 15 Pro Max, która będzie wykorzystywać system soczewek peryskopowych, który zapewni zoom optyczny większy niż obecny limit 3x. Mniejszy iPhone 15 Pro nie otrzyma tej aktualizacji. iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w ultraszerokie i szerokie aparaty, ale nie w teleobiektywy.

Oczekujemy, że Apple ogłosi nowe iPhone’y wraz z Apple Watch Series 9 i Ultra 2 12 września. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się prawdopodobnie 15 września, a dostawy rozpoczną się 22 września. 15 dostaw Pro Max między 6 a 13 października.

Apple dostarczył niektóre modele iPhone’a kilka tygodni później niż inne w poprzednich latach. Na przykład iPhone XR jest dostarczany po iPhonie XS, a iPhone 14 Plus po iPhonie 14. IPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max również zostały wysłane kilka tygodni po iPhonie 12 i iPhonie 12 Pro.

Peryskopowy obiektyw iPhone'a 15 Pro Max |  Kompilacja Sony

Notatka analityka z Bank of America przewidywała wcześniej, że dostawy iPhone’a 15 spadną do października tego roku. Krótkotrwała plotka o problemach z produkcją ekranu iPhone’a 15 Pro pojawiła się tego lata.

Oczekuje się, że linia iPhone’a 15 zastąpi port ładowania Lightning USB-C, podobnie jak nowe iPady. iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą miały konstrukcję Dynamic Island, wprowadzoną w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

READ  Odpowiedź Phila Spencera na Starfield i Redfall Delay: „Słyszymy komentarze”

Oczekuje się, że tytan zastąpi stal nierdzewną w iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Modele Pro zastąpią również standardowy przełącznik wyciszania programowalnym przyciskiem podobnym do przycisku akcji w Apple Watch Ultra.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.