14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Microsoft „Confident” Activision może ulepszyć Call Of Duty na Nintendo Switch

Microsoft „Confident” Activision może ulepszyć Call Of Duty na Nintendo Switch

Obraz: Activision

Wierzcie lub nie, ale seria Call of Duty firmy Activision powróci na platformy Nintendo po zakończeniu 10-letniego zobowiązania w lutym.

Od tego czasu Microsoft wspomina, w jaki sposób zamierza wprowadzić „najlepszą wersję” Call of Duty na sprzęt Nintendo, a teraz oprócz tego nowy dokument opublikowany przez brytyjską CMA ujawnia jeszcze więcej twierdzeń giganta technologicznego .

Microsoft wspomina, że ​​jest „pewny”, że zespoły programistów w Activision mogą ulepszyć gry Call of Duty, aby „uruchamiały się na Nintendo Switch we właściwym czasie” – przy użyciu technologii znanych z poprzednich portów Switch, takich jak Apex Legends, DOOM Eternal, Fortnite i Crysis 3 To była jedna z gier CoD, której użyłem tutaj jako przykładu Call of Duty: Modern Warfare II.

Podkreśla również, jak słynny tryb Battle Royale strefa wojny Został stworzony do obsługi procesorów graficznych do komputerów PC z 2015 roku, czyli znacznie „przed premierą Nintendo Switch w 2017 roku”.

W niektórych innych punktach powtórzono odniesienia do zgodności wersji CoD na platformach Nintendo z wersjami na konsole Xbox oraz do celu, jakim jest „zachowanie parzystości funkcji i zawartości”, zgodnie z wymogami własnej polityki Nintendo.

Więc proszę bardzo, Microsoft tak naprawdę rzuca nazwę „Switch” tutaj, pokazując jednocześnie, w jaki sposób może obsługiwać tradycyjne doświadczenia CoD oprócz Warzone.

READ  Fan buduje swój niesamowity atak na grę wideo Titan na PC