18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyciekły zdjęcia przedstawiające bezdyskową białą serię Xbox firmy Microsoft

Wyciekły zdjęcia przedstawiające bezdyskową białą serię Xbox firmy Microsoft

Wygląda na to, że Microsoft przygotowuje białą wersję swojej serii Xbox EKSPOTER Zostało opublikowane Seria wyciekających zdjęć białej serii Xbox

Biała farba wydaje się być identyczna z „białym robotem” Xbox Series S, którego Microsoft używa na mniejszej konsoli za 299 dolarów. EKSPOTER Z raportów wynika, że ​​jest to biała seria Xbox krawędź Widzieliśmy dodatkowe dokumenty szczegółowo opisujące zmiany w białej serii Xbox

EKSPOTER przejęte W zeszłym miesiącu ta biała seria Xbox Wkrótce może to oznaczać, że firma anulowała lub przywróciła zaktualizowaną wersję serii Xbox, która wyciekła Federalna Komisja Handlu przeciwko Microsoft Dokumenty z ubiegłego roku.

Spodziewaliśmy się innego rodzaju Xbox Series
Zdjęcie: Federalna Komisja Handlu kontra Microsoft

Ta niezapowiedziana aktualizacja konsoli o nazwie kodowej Brooklin obejmuje konsolę Xbox Series Microsoft opisał tę konsolę w wewnętrznych dokumentach jako „cudownie w pełni cyfrową” i miała być dostarczana z nowym kontrolerem i łącznością Xbox Wireless 2.

Microsoft początkowo planował wysyłkę tego kontrolera Brooklin w listopadzie w cenie 499 dolarów. Szef Xbox, Phil Spencer, odniósł się do przecieków wokół Brooklin we wrześniu ubiegłego roku, dając do zrozumienia, że ​​plany dotyczące Xbox mogły ulec zmianie. „Trudno widzieć, jak praca naszego zespołu jest dzielona w ten sposób, ponieważ tak wiele się zmieniło i jest tyle powodów do ekscytacji teraz i w przyszłości” – Spencer stwierdziła we wrześniowym poście na portalu X. „Prawdziwymi planami podzielimy się, kiedy będziemy gotowi”.

READ  Oto zestawienie powodów, dla których gracze mają problemy z wprowadzaniem danych w Street Fighter 6