14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

We wrześniu premiera Marvel’s Spider-Man 2 PS5 i planowana jest potężna kampania reklamowa

We wrześniu premiera Marvel’s Spider-Man 2 PS5 i planowana jest potężna kampania reklamowa

Zdjęcie: Push Square

aktualizować: Wygląda na to, że dział prawny dotknął aktora Tony’ego Todda po tym, jak ujawnił datę premiery Marvel’s Spider-Man 2 i plany marketingowe. pisać dalej ŚwiergotPowiedział, że „nie będzie więcej insynuacji” i zamieścił swoje zdjęcie w basenie. „Moje usta są teraz pod wodą” – powiedział.


Oryginalny artykuł: Aktor głosowy Venoma, Tony Todd, najwyraźniej nie przejmował się umową o zachowaniu poufności, którą bez wątpienia podpisał. pisać dalej Świergot, gwiazda skutecznie potwierdziła, że ​​gra Marvel’s Spider-Man 2 ma ukazać się we wrześniu na PS5, a na poprzedni miesiąc zaplanowano ogromną kampanię reklamową. „Trzymaj się… i czekaj [your] oddychać — wykrzyknął. — To będzie konieczne!

Oczywiście nie są to szczególnie odkrywcze informacje. Oryginalny Marvel’s Spider-Man odniósł ogromny sukces we wrześniu, a deweloper Insomniac potwierdził już, że tytuł jest na dobrej drodze do wydania w 2023 r. Todd prawdopodobnie ma kłopoty z powodu tego tweeta, ale nie ujawnia niczego, co moglibyśmy zrobić. już wydedukować.

Oczywiście to, że data premiery na wrzesień jest wewnętrznie zaplanowana, nie oznacza, że ​​gra do niej dotrze — istnieje wiele rzeczy, które można jeszcze zmienić. Ale wydaje się, że Sony ma na myśli miesiąc i szanujemy Todda za upublicznienie tych informacji, podczas gdy musiał podpisać kontrakty, w których mu tego nie wolno!

READ  MacRumors Exclusive: iPhone 15 Design pokazany na wyciekających zdjęciach udostępnionych przez Unknownz21

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że odnowiony model sprzętowy Sony PS5, z rzekomym odłączanym napędem dysków, również ma się ukazać we wrześniu. Oznacza to, że firma może planować całkiem spory miesiąc na swoją najnowszą konsolę, ponieważ Spider-Man bez wątpienia będzie poważnie napędzał sprzedaż w te wakacje.