18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eksperymentalna funkcja YouTube „przeskocz do przodu” pozwala przeskoczyć do najlepszych fragmentów

Eksperymentalna funkcja YouTube „przeskocz do przodu” pozwala przeskoczyć do najlepszych fragmentów

YouTube stale udostępnia nowe funkcje małej grupie użytkowników, zanim staną się one powszechnie dostępne, co nazywamy „wersjami próbnymi”. Najnowszy klip zatytułowany „Jump Ahead” przeskakuje najlepsze fragmenty filmu w YouTube.

Większość użytkowników korzystających z YouTube na Androidzie lub iOS zna funkcję podwójnego dotknięcia, aby pominąć. Klikając dwa razy z rzędu, przesuwasz się do przodu o 10 sekund. Każde dodatkowe szybkie kliknięcie powoduje przeskoczenie większej ilości czasu, aż do momentu, w którym przestaniesz klikać w miejscu, w którym chcesz się znaleźć w filmie.

YouTube Funkcja skoku do przodu w wersji demonstracyjnej Podobnie, z tą różnicą, że analizuje dane dotyczące oglądania użytkowników i wykorzystuje uczenie maszynowe do automatycznego wybierania interesujących miejsc w filmie. W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, korzystając z funkcji Przesuń do przodu, przejdziesz do następnego najlepszego punktu szczególnego.

Działa podobnie do sztuczki z 10-sekundowym pomijaniem. Po dwukrotnym kliknięciu w celu pominięcia fragmentu filmu użytkownicy zobaczą komunikat „Przeskocz do przodu” w filmie YouTube. Kliknięcie tego przeniesie ich do następnego interesującego miejsca w klipie.

YouTube zauważa, że ​​ta funkcja będzie działać tylko z kwalifikującymi się filmami, chociaż nie określono, co sprawi, że film będzie kwalifikował się po stronie użytkownika, który będzie potrzebował konta Premium.

Aby wypróbować tę funkcję, możesz przejść do swojego konta zdjęcie profilowe Następnie w aplikacji YouTube dotknij Ustawienia biegów. Stamtąd znajdź i uderz Wypróbuj nowe funkcje eksperymentalne. Nie widzieliśmy jeszcze tego doświadczenia na naszych urządzeniach w 9to5GoogleChociaż YouTube zauważa, że ​​jest to niewielka wersja próbna obecnie dostępna w USA. Jeśli udało Ci się go aktywować, daj nam znać w komentarzach!

Więcej na YouTube:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.