20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wybory ekspertów dla każdej serii z pierwszej rundy

Wybory ekspertów dla każdej serii z pierwszej rundy

Według autorów i analityków NBA seria Timberwolves-Suns może potoczyć się w obie strony.

Pobierz aplikację NBA
• Drabinka play-offów NBA
• Harmonogram play-offów NBA

Oto wybory naszych ekspertów z TNT Sports, które pozwolą na awans po pierwszej rundzie:


(1) Boston kontra (8) Miami

Celtics w czwórce. Boston jest po prostu znacznie lepszą drużyną, zwłaszcza że Butler raczej nie zagra. Choć Miami było w stanie stłumić atak Bulls zajmujących 19. miejsce w rankingu, aby tu dotrzeć, teraz przed drużyną stoi znacznie trudniejsze wyzwanie. Celtics to maszyna i nie powinni mieć większych problemów z dotarciem do półfinału konferencji po raz siódmy w ciągu ostatnich ośmiu lat. – John Schuman, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(2) Nowy Jork przeciwko (7) Filadelfii

Knicks w siódemce. Z nieoficjalnej analizy Nowego Jorku wynika, że ​​podobnie jak wszystkie wcześniejsze drużyny trenowane przez Toma Thibodeau, w sezonie zasadniczym gra on mocniej niż wielu przeciwników. Przewaga ta znika, gdy tych zawodników łączy się z intensywnością kwalifikacji i grupom TIPS wydaje się brakować dodatkowego wyposażenia. Jednak biorąc pod uwagę, że OG Anunoby gasił pożary – gdy grał, mieli bilans 20-3 – i Jalen Brunson jako młody silnik, który to robił, Knicks powinni być szczęśliwi, że wspięli się na wysokie miejsce. – Steve’a Ashburnera, z Wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(3) Milwaukee przeciwko Indianie

Pacers w szóstce. Jeśli Giannis Antetokounmpo będzie zdrowy, jeśli na pewno będzie gotowy na drugi lub trzeci mecz lub jeśli Bucks zmierzą się z słabszym przeciwnikiem, nadal może być tutaj faworytem. Jednak mając jedynie „nadzieję”, że uda mu się powrócić w którymś momencie serii, trudno wybrać drużynę, która nie radzi sobie zbyt dobrze z najlepszymi zawodnikami poza boiskiem. – John Schumann, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(4) Cleveland kontra (5) Orlando

READ  Anthony Davis z Los Angeles Lakers mówi, że nieujawniona kontuzja nadgarstka doprowadziła do oddania strzału z dystansu w zeszłym sezonie.

Magia w siódemce. Jeśli taka sytuacja będzie się utrzymywać wystarczająco długo, Cleveland rozegra ostatni mecz u siebie. Cavs mają więcej doświadczenia wiosennego niż Orlando – dwa lata temu grali w fazie play-in i wiosną ubiegłego roku przegrali z Nowym Jorkiem w pierwszej rundzie. Ale nie osiąga szczytu we właściwym czasie. Od ostatniego spotkania tych dwóch drużyn bilans Cavaliers wynosi 12-16. Od tamtego wieczoru Orlando ma bilans 16-10, a od poprzedniego sezonu poprawił się o 13 zwycięstw, co popchnęło Jamala Mosleya do grona trenerów roku. – Steve Ashburner, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(1) Oklahoma City kontra (8) Nowy Orlean

Grzmot za pięć. OKC znalazło się w pierwszej piątce w ofensywie i defensywie i pokazało równowagę, która zaowocowała czołowym rozstawieniem. W tej drużynie nie ma tak naprawdę pola do wykorzystania – przynajmniej w tej rundzie – poza fizycznością. To oraz fakt, że Shai Gilgeous-Alexander jest największym talentem na parkiecie, wymaga krótkiego pobytu w Nowym Orleanie. – Sean Powell, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(2) Denver kontra (7) Los Angeles Lakers

Fragmenty w czwórce. Nikola Jokic w zeszłym roku w fazie play-off notował średnio triple-double przeciwko Anthony'emu Davisowi i nie ma powodu, aby tym razem spodziewać się spadku. Los Angeles brakuje głębi i siły ognia, aby dotrzymać kroku doświadczonej drużynie Denver. Nuggets zakończyli sezon zasadniczy 2022–23 spadkiem. Dostają się do tej roli po zakończeniu sezonu. To nie nastąpi wkrótce. – Michael C. Wright, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko


(3) Minnesota kontra (6) Phoenix

Niedziela o szóstej. Wilki miały drugi najlepszy sezon w historii klubu, a ich „nagrodą” jest najgorszy możliwy pojedynek w pierwszej rundzie. Wystraszyły ich Suns, które w drugiej połowie każdego spotkania w tym sezonie prowadziły dwucyfrowo. Anthony Edwards będzie potrzebował epickiego wieczornego występu, żeby było ciekawie. I mógłby to zrobić. – Sean Powell, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko.


(4) Los Angeles Clippers vs. (5) Dallas

READ  To będzie ekscytujące starcie Lakers-Warriors w fazie play-in... zanim stanie się to rzeczywistością dla obu franczyz

Mavericks w szóstce. Luka Doncic i Mavs mieli bilans 16-2 pod koniec sezonu zasadniczego, zanim dotarli do mety, aby odpocząć przed play-offami. Jednak Dallas nabiera prawdziwego impetu po sezonie przeciwko walczącym z Clippers. Tak, Mavs są legalni. Po cichu są zespołem, którego nikt nie chce widzieć w play-offach. – Michael C. Wright, który wyjaśnia swój wybór i nie tylko

* * *

Opinie wyrażone na tej stronie niekoniecznie odzwierciedlają opinie NBA, jej klubów lub Warner Bros. Odkrycie