21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets umieścił Francisco Alvareza na 10-dniowej liście kontuzjowanych zawodników

Mets umieścił Francisco Alvareza na 10-dniowej liście kontuzjowanych zawodników

13:02: „WWiem na pewno, że będzie to więcej niż 10 dni„Za powrót do zdrowia Alvareza” – powiedział Mendoza MLB.com z Anthonym DiComo I inni reporterzy. Zawodnik nadal przechodzi dalsze badania, które mają sprawdzić, czy nie doszło do uszkodzenia więzadeł lub innych obrażeń poza zwykłym skręceniem.

11:39: Pozycja łapacza Metsa Francisco Alvareza Na 10-dniowej liście kontuzjowanych z powodu skręcenia lewego kciuka, kontrakt łapacza został wykluczony Tomasz Nido Z Triple A. W innym podobnym ruchu lewa ręka Coltona Ingrama Został wyznaczony do przydzielenia mu miejsca w 40-osobowym składzie Nido. Dziś rano Mike Puma z „New York Post” powiedział (Link X) napisał, że Nido był w drodze do Los Angeles, gdzie Alvarez miał potrzebować stażu w Illinois po wyjściu z wczorajszego meczu, w którym Mets zwyciężyli 9:4 z Dodgersami.

W drugiej rundzie Alvarez uderzył w boisko, łapacz Dodgersów Will Smith Rzucił rzutem nad głową pierwszego bazowego Freddiego Freemana. Alvarez dotarł do drugiej bazy w wyniku błędu, ale po potknął się o pierwszą bazę, położył lewą rękę na ziemi, aby się uspokoić. Menedżer Mets Carlos Mendoza – stwierdził sunnita Inne media doniosły, że podczas tego meczu wystąpił problem z kciukiem i za tablicą zastąpił Alvareza Omara Narvaeza W dolnej części drugiej rundy. Po meczu Alvarez przeszedł rezonans magnetyczny, a Mendoza stwierdził, że zespół jest w dobrej kondycji.Bardzo zmartwiony„O sytuacji.

Po osiągnięciu wyniku na poziomie 0,209/0,284/0,437 w 25 home runach w 423 meczach w 2023 roku, Alvarez chciał po swoim pierwszym pełnym sezonie w MLB zrobić kolejny krok naprzód w tym roku. Jak dotąd była gwiazda osiągnęła zaledwie 0,236/0,288/0,364 przy jednym homerze w 59 PA i może minąć trochę czasu, zanim uda mu się poprawić tak małą próbkę. Być może dowiemy się więcej, gdy Mendoza zwróci się dziś do reporterów na temat tego, jak poważne jest skręcenie i jaki harmonogram powrotu do zdrowia czeka Alvareza.

READ  Kaitlyn Clark błyszczy w swoim przedsezonowym debiucie w WNBA, gdy Indiana Fever przegrała z Dallas Wings

W międzyczasie Narvaez i Nido zajmą się łapaniem, a w przypadku Nido podpisanie kontraktu z mniejszą ligą umożliwi weteranom z rezerwy udział w ósmym sezonie w dużej lidze. Nedo całą swoją karierę zawodową spędził w organizacji Mets, podpisując dwuletnie przedłużenie umowy o wartości 3,7 mln dolarów przed kampanią na rok 2023.

Łapacz nadal jest winien 2,1 miliona dolarów z tytułu tej umowy za ten sezon, a Nido również osiągnie pięć pełnych sezonów służby w lidze MLB po przepracowaniu 11 dodatkowych dni w aktywnym składzie. Po osiągnięciu progu pięciu sezonów Nido będzie mógł odrzucić bezpośrednie zlecenie na rzecz bezpłatnej agencji, zachowując resztę należnych mu z gwarantowanej pensji. Kiedy w czerwcu zeszłego roku Nowy Jork wyznaczył Nido do przydziału i zwolnił go, musiał on zrezygnować z wynagrodzenia, jeśli zdecydował się odrzucić przydział i zostać wolnym agentem, co niewątpliwie wpłynęło na jego decyzję o pozostaniu w organizacji. .

W lutym Ingram został zwolniony z drużyny Tygrysów, a leworęczny miał w tym sezonie poważne trudności podczas czterech występów z rezerwą dla Triple-A Syracuse. W ciągu zaledwie pięciu rund pracy Ingram wykonał już sześć spacerów i pozwolił na pięć trafień, w drodze do ERA 7,20. Choć kontrola była przedmiotem troski Ingrama przez większość jego kariery w niższej lidze, ten wzrost (choć w małej próbie) tempa chodu wyraźnie zaniepokoił Metsów na tyle, że naraził południową łapę na zwolnienie z DFA.

Nie jest mało prawdopodobne, że inna organizacja mogłaby wystąpić z roszczeniem, ponieważ Ingram już dwukrotnie w tym sezonie zmienił drużynę za pośrednictwem przewodu o rezygnacji — przed przejściem z Tigers do Mets Detroit najpierw domagał się od Ingrama zwolnienia z Angels. W Los Angeles Ingram zadebiutował w lidze MLB z 5 1/3 rund rozegranych w 2023 r., a przez trzy sezony w systemie farm Angels zebrał kilka solidnych wyników. Przed sezonem Ingram miał wskaźnik trafień nieletnich wynoszący 30,21%, ale w jego krótkim czasie spędzonym w Syracuse liczba ta również spadła do 9,5%.

READ  Wynik meczu Celtics-Heat, fast food: zbiórki Bostonu, pokonanie Miami w meczu 4, aby dostać się do finałów wschodnich