26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

WR Mike Evans chce nowego kontraktu z Buccaneers do pierwszego tygodnia

WR Mike Evans chce nowego kontraktu z Buccaneers do pierwszego tygodnia

szczególnie1 września 2023 r. o 08:36 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Dlaczego Boxers zdecydowali się na Bakera Mayfielda jako startera?

Gina Lynn wyjaśnia, jak drużyna Buccaneers podjęła decyzję o wyznaczeniu Bakera Mayfielda na startera w pierwszym tygodniu meczu przeciwko Wikingom.

Mike Evans wyznaczył pierwszy tydzień na otrzymanie nowego kontraktu od Tampa Bay Buccaneers, ponieważ jego reprezentacja wskazuje, że skrzydłowy będzie chciał grać gdzie indziej w 2024 roku, jeśli umowa nie zostanie osiągnięta.

W piątkowym oświadczeniu Evansa z raportu Day 1 Sports and Entertainment wynika, że ​​skrzydłowy „chce kolejnego etapu swojej kariery w organizacji, która go chce i chce, aby pomógł wygrać Super Bowl”.

„Z tego powodu powiadomiliśmy Buccaneers, że zaprzestaniemy rozmów w sprawie kontraktu z dniem 9 września 2023 r.” – podała agencja.

Piraci rozpoczynają sezon zasadniczy 10 września w Minnesota Vikings.

Evans wkracza w ostatni sezon pięcioletniego przedłużenia umowy o wartości 82,5 mln dolarów, które podpisał w marcu 2018 r. Ma zarabiać podstawowe wynagrodzenie w wysokości 13 mln dolarów i otrzymać w marcu premię za listę w wysokości 1,5 mln dolarów. Jego obecna umowa obejmuje trzy puste lata od 2024 do 2026 roku.

Day One stwierdził w swoim oświadczeniu, że Evans nie otrzymał nowej oferty pobytu w Tampa Bay.

„Przedłużamy karierę Mike’a w Bucks od ponad roku i chcemy, aby fani wiedzieli, że to nie jest taktyka i piłka jest po stronie właściciela” – podała agencja. „Jednakże dajemy Bucs czas do początku sezonu zasadniczego, aby był to Buc na całe życie, a jeśli tak się nie stanie, Mike będzie w 100% skupiony na piłce nożnej i swojej przyszłości oraz tym, gdzie będzie mógł nadal odnosić sukcesy .” uderzenie.”

Evans, czterokrotny zawodowy rozgrywający, w swojej karierze w drużynie Buccaneers rozegrał dziewięć kolejnych sezonów na dystansie 1000 jardów, co zapewniło mu 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej w 2014 roku.

READ  Bob Huggins przeprasza za użycie „nienawistnego wyrażenia” w programie radiowym