20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wielka transakcja gazowa napędza długi rząd w Polsce |  Wiadomości, sport, praca

Wielka transakcja gazowa napędza długi rząd w Polsce | Wiadomości, sport, praca

Samochody zostały zabezpieczone około mili na trasie US Route 224, aby uzyskać zniżkę na benzynę w Morgan Oil w Polsce. Prosperity-Ohio Amerykanie zapłacili w środę różnicę między 4,50 dolara za galon a 2,38 dolara za galon, czyli średnią krajową, gdy urząd objął prezydent Joe Biden.

POLSKA — Pojazdy cofnęły się ponad milę na amerykańskiej trasie Route 224, aby skłonić ludzi do uzyskania zniżki na benzynę podczas wydarzenia sponsorowanego przez Amerykanów dla Prosperity-Ohio, politycznie konserwatywnej organizacji, która stara się podkreślić zwiększone wydatki podczas administracji prezydenta Joe. Biden.

Niektórzy na środowej imprezie nie obwiniali demokratycznego prezydenta za wysokie ceny gazu, ale podziękowali Morgan Oil za uzyskanie zniżki w pobliżu granicy z Pensylwanią w Polsce.

„Obwiniam rząd”, powiedział Jason Cismer ze Struthers. „Każdy szybko ocenia to na podstawie jednego prezydenta, ale zdarza się to wszystkim prezydentom. To rząd. Wszyscy mają z tym coś wspólnego.

Kismer i jego żona Stacey powiedzieli, że wzrost cen gazu znacząco wpłynął na ich życie.

„Zabiera to od kupowania innych potrzeb” – powiedział. – Ty je ściąłeś.

Stacey dodała: „To codzienność. Ludzie muszą się ograniczać, ponieważ rzeczy są tak drogie.

AFP rozdało 2500 galonów gazu w Morgan Oil 200 kierowcom, powiedział Donovan O’Neill, dyrektor stanu Ohio.

AFP w środę zapłaciło różnicę między 4,50 USD za galon a obniżoną ceną benzyny bezołowiowej 2,38 USD, co odpowiada średniej krajowej w styczniu 2021 r., Kiedy Biden został prezydentem.

„Celem jest podniesienie świadomości na temat polityki energetycznej prezydenta Bidena” – powiedział O’Neill. „Pokazujemy ludziom wpływ polityki Bidena na koszty energii i zaoszczędzenie im bólu przy pompie”.

Nowy Zamek, Pa. Isaac Williams powiedział, że „nie wie”, kto jest odpowiedzialny za wysokie ceny gazu.

READ  Globalne ocieplenie pokryje połowę potrzeb cieplnych Polski

Powiedział jednak, że cieszy się, że może kupić benzynę po niższej cenie, mimo że wydał tylko 15 dolarów, aby uzyskać 6,279 galonów benzyny.

„Podoba mi się te ceny” – powiedział Williams. „Chcę, żeby znowu poszli. Nie obchodzi mnie, kto jest za to odpowiedzialny. Muszę to powstrzymać. Mam stały dochód i jest to dla mnie trudne.

Dan Schilling z Boardman czekał około godziny, aby zdobyć 18,085 galonów benzyny do swojego pickupa F-150 za 43,21 USD. Schilling obwiniał Bidena o cenę gazu, mówiąc, że to połowa tego, co zwykle płaci.

„Musimy wykorzystać własne zasoby”, aby obniżyć cenę gazu, powiedział Schilling. „Nie możemy polegać na innych krajach. Musimy zacząć martwić się o Amerykanów.

Według AAA średnia krajowa za galon bezołowiowego gazu w środę wynosiła 4,779 USD i 4,706 USD w Ohio.

Reprezentant USA Bill Johnson, R-Marietta, który był na środowym wydarzeniu w Morgan Oil, powiedział: „Amerykanie walczą. Płacą podwójnie przy dystrybutorze.

Johnson mówi, że zwiększone wydatki to rana, którą zadała sobie administracja Bidena. Mogą to wszystko zmienić, jeśli chcą.

Biden może zezwolić na odwierty ropy na terenach publicznych i pomóc w zdobyciu rurociągów, powiedział Johnson.

W maju Johnson i co drugi republikanin głosowali przeciwko ustawie, która ograniczyłaby potencjalny wzrost cen ze strony firm naftowych.

Johnson powiedział, że nie może poprzeć ustawy, ponieważ przewyższa potencjalną inflację. Nie mógł podać żadnych konkretnych kwestii w środowym projekcie ustawy, twierdząc, że nie miał przed sobą dokumentu.

Powiedział jednak: „Nie sądzę, żeby nastąpił boom cenowy. To jeden z powodów, dla których administracja Bidena obwinia wysokie ceny gazu. Najpierw była wojna Putina na Ukrainie, potem powiedział, że producenci nie produkują, potem powiedział, że nie wiercą na zasadzie dzierżawy, nawet jeśli wiercą, to rurociągu, infrastruktury nie ma.

READ  MILKOR wchodzi do Polski - Wojskowa Afryka

Johnson powiedział, że rozmawiał z dyrektorami firm naftowych, którzy twierdzą, że nie ma dłubania w cenach.

Przewodniczący Partii Demokratycznej hrabstwa Mahoning, Christopher Anderson, skomentował: „Uwielbiam to, że Bill Johnson spędzał czas na walce z cenami gazu i inflacją, robiąc akrobacje reklamowe. Gdyby naprawdę mu to zależało, nie głosowałby przeciwko ustawie, która miałaby powstrzymać wzrost cen benzyny. Prezydent ma bardzo niewiele wspólnego z cenami gazu. Republikanie mogą nadal używać tego jako kwestii wyborczej, ale Amerykanie przejrzą to.

Po imprezie Morgan Oil, AFP zorganizowała rozdanie skrzydełek kurczaka w Royal Oaks Bar and Grill we wschodniej części Youngstown.

AFP rozdała 10 darmowych skrzydeł 50 obecnym osobom.

Hrabstwo Mahoning było pierwszym przystankiem w Ohio dla kampanii AFP „True Cost of Washington”, która obejmie przystanki w Stephenville, Toledo i Cincinnati od dziś do soboty.

[email protected]

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej