12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Widzowie „Maestro” odmawiają dokończenia filmu ze względu na wadę aktorską Bradleya Coopera

Widzowie „Maestro” odmawiają dokończenia filmu ze względu na wadę aktorską Bradleya Coopera

filmy

Fani błagają Bradleya Coopera, aby zwiększył głośność.

Widzowie „Maestro” krytykowali w mediach społecznościowych występ aktora-reżysera w musicalu biograficznym, narzekając, że nie rozumieją dialogu filmu z „ciągłym bełkotem” Coopera.

„Maestro mruczy” – mruczy jeden z fanów Napisane w dniu X (dawniej Twitter). „Bardzo nudne i bardzo trudno słychać rozmowy, kiedy on i jego żona rozmawiają ze sobą i głośno mamroczą ahhh. Po godzinie został wyłączony.”

„Właśnie obejrzałem Maestro na Netfliksie. Mieszane uczucia, ale żałuję, że obsada nie była wyraźniejsza – za dużo bełkotu” – powiedziała druga osoba. książki. „Problem zostaje odegrany, a reżyser żyje ze scenariuszem i jest z nim zaznajomiony, ale my mamy tylko jedną szansę, aby go zrozumieć. Dobre role Bradleya Coopera i Carey Mulligan.”

„Albo ogłuchnę, albo maestro dużo mamrotał” – stwierdził trzeci użytkownik Sarkastycznie.

Czwarty użytkownik Zły, że film był pełny Przy „nieustannym bełkotaniu i słabych dialogach” „nie dało się tego oglądać”.

Premierowy w grudniu film Netflix opowiada historię legendarnego kompozytora „West Side Story” Leonarda Bernsteina (Cooper) i jego związku z Felicią Montealegre Cohn Bernstein (Carey Mulligan).

Widzowie „Maestro” krytykowali w mediach społecznościowych film wyreżyserowany przez Bradleya Coopera, skarżąc się, że nie są w stanie zrozumieć dialogów ze względu na „ciągłe bełkotanie” aktora. Jason McDonald/Netflix za pośrednictwem AP
„Mamroczący maestro” – napisał jeden z fanów Jason McDonald/Netflix za pośrednictwem AP
Przed premierą gwiazdę „Kac Vegas” krytykowano za noszenie protezy nosa, którą wiele osób określiło jako doskonały przykład „żydowskiej twarzy”. Jason McDonald/Netflix za pośrednictwem AP

Cooper (49 l.) spotkał się z dużą krytyką ze względu na film walczący o Oscara.

Przed premierą gwiazdę „Kac Vegas” krytykowano za noszenie protezy nosa, którą wiele osób określiło jako doskonały przykład „żydowskiej twarzy”.

Żydowska aktorka Tracy Ann Oberman (57 l.) powiedziała: „Jeśli Bradley Cooper może zagrać Człowieka-Słonia bez żadnej protezy, powinien móc zagrać Żyda bez żadnej protezy – zwłaszcza żydowskiego nosa”. Powiedział Page Six.

„Jeśli będzie musiał nosić protezę nosa, dla mnie i wielu innych osób będzie to równoznaczne z czarną lub żółtą twarzą” – dodał Opperman.

READ  Kanye West spada z Coachella
Premierowy w grudniu film Netflix opowiada historię legendarnego kompozytora „West Side Story” Leonarda Bernsteina (Cooper) i jego związku z Felicią Montealegre Cohn Bernstein (Carey Mulligan). Jason McDonald/Netflix za pośrednictwem AP

Wielu innych użytkowników mediów społecznościowych również wyraziło swoje obawy w fali postów.

„Właśnie przejrzałem zdjęcie prawdziwego Leonarda Bernsteina… Duża, antysemicka proteza nosa Bradleya Coopera zdecydowanie nie była konieczna”. Wściekły użytkownik opublikował post na X (dawniej Twitterze).

„Bradley Cooper nadal nie jest Żydem i nosi protezę nosa, która nawet nie wygląda jak nos Bernsteina ani jak jakiś stereotyp”. – napisała na Twitterze kolejna wściekła osoba. „Wykorzystuje te bzdury, żeby zdobyć Oscara”.

Wizażysta filmu Kazuo Hiro przeprosił później.

Wizażysta Kazuo Hiro pracujący nad serialem „Maestro” był zmuszony przeprosić za użycie protez Bradleya Coopera w roli kompozytora Leonarda Bernsteina. Magia filmu

„Nie spodziewałem się, że do tego dojdzie” – 54-letni Herro powiedział prasie na Festiwalu Filmowym w Wenecji o oskarżeniach o antysemityzm. Według terminu. „Przykro mi, jeśli zraniłem uczucia niektórych ludzi. Chciałem przedstawić Lenny'ego tak realistycznie, jak to tylko możliwe.

Dwukrotny zdobywca Oscara kontynuował: „To wspaniała i atrakcyjna osoba. Chcieliśmy szanować i kochać jego wygląd”. „Przeprowadziliśmy kilka różnych testów. Mieliśmy ten [only] zamiar.”

Herro powtórzył później swoje oświadczenie dla The Post, przepraszając, jeśli uraził czyjeś uczucia.

Pomimo skandalu synowie Bernsteina — kto W sobotę był obecny na premierze filmuZadeklarowali swoje poparcie dla Portret Coopera przedstawiający ich ojca, który zmarł w 1990 roku.

– powiedzieli synowie Leonarda Bernsteina Oni wspierają Portret Coopera przedstawiający ich ojca, który zmarł w 1990 roku. Jason McDonald/Netflix za pośrednictwem AP

„Byliśmy poruszeni do głębi, gdy byliśmy świadkami głębi jego zaangażowania, pełnego miłości objęcia muzyki naszego ojca i radości, jaką wnosił w swoje eksploracje” – powiedzieli Jimmy, Alexander i Nina Bernstein. W obecnej sytuacji Udostępniono w mediach społecznościowych.

„Nasze serca pękają, gdy widzimy jakiekolwiek fałszywe przedstawienie lub niezrozumienie jego wysiłków. Prawdą jest, że Leonard Bernstein miał duży, piękny nos. Bradley zdecydował się na użycie makijażu, aby wyolbrzymić swoje podobieństwo i całkowicie się z tym nie zgadzamy.

Dzieci Bernsteina potrzebują oświadczenia, że ​​według nich ich ojciec „również by to zaakceptował”.

READ  Strzelec na marzec 2022

„Maestro”, który był już wielokrotnie nominowany do Złotych Globów, jest już dostępny Transmisja w serwisie Netflix.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/01/07/entertainment/maestro-viewers-refuse-to-finish-film-over-bradley-coopers- Performance-flaw/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania