6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wakanda Forever Box Office występuje jako bomby „She Said” - The Hollywood Reporter

Wakanda Forever Box Office występuje jako bomby „She Said” – The Hollywood Reporter

W okresie poprzedzającym Święto Dziękczynienia dzieje się wiele dramatów boks biurowy.

Zgodnie z oczekiwaniami, Ryan Coogler Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Utrzymał się na szczycie listy w drugi weekend ze stosunkowo wysokimi 67,3 milionami dolarów za 10-dniową sumę krajową w wysokości 288 milionów dolarów. Marvel Studios i Disney’s Tentpole liczyły na zarobienie 70 milionów dolarów za swój drugi występ, ale spadły nieco bardziej niż oczekiwano, czyli o 63 procent. Na całym świecie zarabia 546 milionów dolarów.

Jednak często zdarza się, że zdjęcie Marvela spada o ponad 60 procent w kraju, mimo że jest to pierwsze Czarna pantera, którego cena otwarcia wyniosła 202 miliony dolarów, spadła o mniej niż 55 procent w drugi weekend. Ostatnie dwa filmy Marvela, Doktor Strange w multiwersie szaleństwa i Thor: Miłość i grzmotJednak według Comscore obaj osiągnęli spadki w zakresie 67 procent.

Wakanda na zawsze Wydany za 181 milionów dolarów w Ameryce Północnej w weekend 11-13 listopada, Listopadowy rekord. Był to również drugi co do wielkości debiut kasowy 2022 roku, za nim Doktor Strange w multiwersie szaleństwa (187,4 mln USD). Film stawia na utrzymanie władzy przez cały weekend Święta Dziękczynienia.

Nowa epikurejska komedia grozy od Searchlight Zajął drugie miejsce, zarabiając 9 milionów dolarów w 3211 kinach – najszersze wydanie w historii specjalistycznej wytwórni Searchlight.

jadłospis, z udziałem Ralpha Fiennesa, Anny Taylor-Joy i Nicholasa Houlta, zadebiutował mocno po tym, jak z powodzeniem przyciągnął młodszych dorosłych (niszowe dramaty, które opierają się na starszych widzach, źle sobie radziły). Około 65 procent kupujących bilety to osoby w wieku od 18 do 24 lat. Film otrzymał B CinemaScore.

W sobotę pokazał szacunki weekendowe jadłospis Devoured to specjalny program wydarzeń w serialu religijnym wybór Sezon 3: Odcinki 1 i 2 W nagłym zaskoczeniu udało jej się jednak zwyciężyć.

Z wydarzeń w Pojąć, wybór Nadal przewiduje się, że w kinach w 2012 roku zarobi 8,2 miliona dolarów, co jest hitem na specjalne wydarzenie. wybóro życiu Jezusa, od Angel Studios, które transmituje samodzielny program na platformach takich jak Prime Video i Peacock, a także we własnej aplikacji.

Superbohater DC Czarnego Adama, z udziałem Dwayne’a Johnsona, zajął czwarte miejsce w piąty weekend z 4,9 miliona dolarów w kraju w porównaniu do 157 milionów dolarów i 366,2 miliona dolarów w kraju. Film ogólnie nie spełnił oczekiwań, ponieważ kończy się.

Międzynarodowa komedia romantyczna Bilet do nieba Nadal leciał wysoko, zajmując 5. miejsce w piąty weekend z 3,2 miliona dolarów, przy łącznej wartości krajowej 61,6 miliona dolarów i 157,1 miliona dolarów na całym świecie.

obok siebie jadłospis i wybórbył kolejnym nowym programem tygodnia Powiedziałaktóre kroniki działają The New York Times Reporterzy śledczy Jodi Cantor (Zoe Kazan) i Megan Twohey (Carey Mulligan) porzucają Harveya Weinsteina, aby pomóc napędzać ruch #MeToo. (Światowy film oparty jest na książce dziennikarzy o tym samym tytule.)

Powiedziała To najnowszy dramat dla dorosłych, który trafił do kas, otwierając się na szóstym miejscu z zaledwie 2,3 miliona dolarów z 2022 kin. To jeden z najgorszych początków w niedawnej pamięci – z wyjątkiem pandemii – jak na duże wydawnictwo studyjne, które zostanie wydane w ponad 2000 lokalizacjach.

Universal uważa, że ​​nakręcenie filmu jest ważne i ma nadzieję, że widzowie go odkryją Powiedziała Przez całe wakacje dzięki mocnej poczcie pantoflowej. Film został dobrze przyjęty przez krytyków i otrzymał CinemaScore od widzów. Prawie połowa kupujących piątkowe bilety miała 45 lat lub więcej, w tym 29 procent powyżej 55 lat.

w kasie specjalisty, MGM i United Artists Kości i wszystko Jest otwierany w pięciu kinach, ponieważ przygotowuje się do rozszerzenia na cały kraj podczas Święta Dziękczynienia. Film zaksięgował średnio 23 983 USD na stronę, zgodnie z oczekiwaniami.

20 listopada, 8:10: Zaktualizowano o zmienione prognozy weekendowe.

READ  Ukochana aktorka i gwiazda mediów społecznościowych Leslie Jordan umiera w wieku 67 lat